Wpisy otagowane ‘Stalker 2’

Wyniki 113 - 120 spośród około 133 dla tagu: Stalker 2.

W jednym z odcinków “Ulubiona praca” głównym tematem było robienie gier komputerowych. Program został nagrany w siedzibie GSC niedługo przed [...]
• Tryb multiplayer gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci, został jedną z dyscyplin e-sportu – Electronic Sports League. Siergiej Grigorowicz poinformował na [...]
12 listopada 2011 roku swoje podwoje, tuż obok sklepu dla graczy Zona 51 w centrum Kijowa na Ukrainie, otworzył wyposażony [...]
Pełna wersja wywiadu, który odbył się 22 lipca 2011 dla gazety „Komsomolskaja Prawda”. Na pytania czytelników gazety odpowiada Siergiej Grigorowicz, [...]
Pełna wersja wywiadu. Gazeta “Komsomolskaya Prawda” 22 lipca przeprowadziła wywiad z Sergiejem Grigorowiczem. Ów wywiad jest dość długi i jego całość [...]
Jakiś czas temu serwis GSC-Fan.com przeprowadził wywiad z głównym animatorem firmy GSC Game World. Prócz samego wywiadu dostaliśmy zdjęcie owego [...]
Poniższe informacje pochodzą z ukraińskiego magazynu AIF, który zaprosił Sergeia Grigorovicha na konferencję, podczas której pytania mogli zadawań czytelnicy magazynu. Wszystko [...]
Kolejne pytania i odpowiedzi od GSC nt. S.T.A.L.K.E.R.’a 2. Co tu więcej mówić, zapraszamy do przeczytania, bo można dowiedzieć się [...]
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Alchemik « 12 czerwca 2026, 0:11
    No, grubo… Fajna anomalia przy elektrowni, miasto (Limańsk?) pełne mgły a jego klimat nieco jakby...
  • Alchemik « 23 kwietnia 2026, 14:34
    Nie ma płodzików. Typowe nibembeństwo GSC.
  • caleb59 « 22 grudnia 2025, 14:53
    Coraz trudniej o te obrazki świąteczne w tematyce Stalkera.
  • Alchemik « 22 grudnia 2025, 14:15
    Przepiękny obrazek. Nibypies w świątecznych porteczkach i serce Czarnobyla jako gwiazdka na choinkę mnie...
  • sassin « 21 listopada 2024, 10:51
    W końcu po tylu latach przeczytać ten wpis – świetne uczucie :)