23
gru
Przejdź do komentarzy

Prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 kontynuowane

Dla wielu fanów S.T.A.L.K.E.R.a będzie to najlepsza wiadomość na święta. Prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 są kontynuowane. Taką wiadomość możemy znaleźć zarówno na oficjalnym koncie Twitter jak i na stronie w serwisie Facebook. Oprócz tego GSC opublikowało 9 concept artów. Są to te same grafiki, które wcześniej wyciekły.

The Stalker team continues work on the project and hopefully everything will turn out well.

Tłumaczenie:

Zespół odpowiedzialny za S.T.A.L.K.E.R.a kontynuuje prace nad projektem. Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.

Prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 kontynuowane5.057

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (7 votes cast)

35 odpowiedzi do Prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 kontynuowane


Ravex
23.12.2011, 22:46

JEST!!!! super, serio świetna wiadomość na święta :D tak myślałem, że długo to nie potrwa aż wznowią prace :) wesołych świąt Stalkerowcy ;)

Khazdor
23.12.2011, 22:50

Świetna informacja na święta, jestem bardzo zadowolony. Nie mogę się doczekać Stalkera 2. Wesołych Świąt!

bax20
23.12.2011, 23:04

Kozacko :) Wesołych Świąt bracia i siostry ;)

Junx
23.12.2011, 23:30

Najlepszy prezent jaki można było sobie marzyć z gier :)

Werewolver
23.12.2011, 23:36

A nie wolałbyś na prezent dostać S.T.A.L.K.E.R.a 2?

fliso888
24.12.2011, 0:02

Y.E.A.H !

Junx
24.12.2011, 0:25

Jakbym chciał to już bym chciał go dostać na mikołaja. Dobrze, że pracują dalej bo nie porzuca się kury, która znosi złote jajka:)

Universal
24.12.2011, 0:26

Sovieta szlag pewnie trafił.

Tajemniczy
24.12.2011, 7:27

Super :D

Michu
24.12.2011, 8:18

No, kur*a.
Smacznego jajka

Eleventh
24.12.2011, 8:32

Cudowne odrodzenie! Znając życie wszystko wróci do normy tylko, że o grze S.T.A.L.K.E.R mówi się troszkę więcej i oraz liczniejsze grono ją zna. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Strielok215
24.12.2011, 9:00

Nareszcie !!! Miałem już wątpliwości co do S.T.A.L.K.E.R.a ale
odwiedziłem stronę aby popatrzeć na nowe informacje i zobaczyłem. Nareszcie !!! Będzie S.T.A.L.K.E.R 2 !!!! :D

Strielok215
24.12.2011, 9:02

odwiedzam w dniu wigilii i to jest prawdziwy Stalkerowy prezent
na święta!!! :D

Nieogarniajcy
24.12.2011, 10:49

SUPER! Ale ciekawe czy sam zespół czy cała firma…

Xbox
24.12.2011, 10:57

Super :) a wie ktoś czy wyjdzie na Xbox 360 bo na kompie mi nie ruszy

adin
24.12.2011, 11:07

mistyfikacja!!

Hard
24.12.2011, 11:15

Znakomita wiadomość na “KOZACKIE ŚWIĘTA” :]

Afrose
24.12.2011, 11:18

Noi git. Wesołych Świąt ludzie :D

Tormentor
24.12.2011, 11:19

Wooohooo.

Fade
24.12.2011, 11:45

Świetnie, taki prezent mi wystarczy:-) Wesołych świąt!

kis104
24.12.2011, 11:52

Nie no teraz dzięki temu można spokojnie spędzić Sylwka … HAHAHA :D Naprawdę świetna wiadomość… Wesołych ogl : )

StalkerKlusek
24.12.2011, 12:37

łłłłuuuuuuuuuuuuuuuuu hu najlepszy prezent na święta :D Z.A.J.E.B.I.Ś.C.I.E wesołych świąt każdemu życzę :)

Handlarz
24.12.2011, 14:07

SUPER ! że stalker 2 jest kontynuowany, wiedziałem że go nie zostawia :D

Tymex
24.12.2011, 15:42

Superos

Fifi
24.12.2011, 21:39

this made my day;D Wesołych swiąt ludziska:)

Floper Szczur
25.12.2011, 12:49

Ha Monolit żyje! Więc Mikołaj w Zonie też istnieje! No to Stalkerowych Świąt wszystkim!

wcignity
25.12.2011, 23:39

w końcu , idealna wiadomość :)

Ravex
26.12.2011, 23:15

jeśli juz wiadomo że będą go kontynuowali to dodam tak odchodząc od tematu że mam nadzieje że w “2″ nie będzie takiego nasilenia Wojska jak była w Cieniu Czarnobyla bo w pewnych momentach przez jakąś chwile czułem sie lekko jak w call of duty (nie mam na myśli oczywiście że nie udal sie SOC bo go kocham jak nie wiem co)

Pijawol
28.12.2011, 9:08

No fajnie…

helsing
28.12.2011, 16:57

Sratatata, to że s2 wyjdzie to pewne jak jutrzejszy wschód słońca. Ale przy takim zamieszaniu jak teraz to będziemy cholera czekać do 2014 i to jest smutne. Z jedynką też się nieźle spóźniali

PeterHD
28.12.2011, 17:59

Yeach. Najlepsza wiadomość od momentu kiedy dostałem neta.

RaZZoR
29.12.2011, 12:55

jest to naprawde wielki kamień który spadł mi z serca. Przynajmniej wiem uzmysłowiło mi to jak bardzo jestem z tą grą z tym pomysłem związany. BRAWO GSC BRAWO

Sorg
29.12.2011, 23:10

No to czekamy, oby krotko:)

Johnreiff
30.12.2011, 0:49

Epic win


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • SKORpion_0505 « 12 lipca 2019, 22:53
    Serial warty uwagi. Pięknie i dokładnie przedstawiona historia ludzi i samej elektrowni. Ciekawe czy...
  • ponio11 « 5 czerwca 2019, 22:57
    Polecam :) obejrzalem wszyskie 5 odcinkow i zlego slowa powiedziec nie moge ;) mega serial zresztą ocena na...
  • czog « 22 maja 2019, 15:58
    obejrzałem 3 odcinki moim skromnym zdaniem kota uważam to za cudo genialne odwzorowanie epoki charakterystyczne...
  • DarkMouse01 « 23 kwietnia 2019, 14:53
    No!, to otwiera pewne ciekawe możliwości… :)
  • mayer99 « 24 stycznia 2019, 19:34
    https://www.youtube. com/watch?v=B0nPID4V qLE
  • Nowy dział - Oblivion Lost
    Tak, jak obiecywaliśmy będziemy powoli dodawać działy na stronie. Pierwszym z nich zatytułowany "Obl...
  • SDK 0.7 dla Zewu Prypeci
    Stalker Team przygotowało mały prezent dla wszystkich moderów i fanów gry, który jest niczym więcej ...
Zgarnij darmowe kryptowaluty!