Wpisy otagowane ‘Stalker 2’

Wyniki 121 - 128 spośród około 133 dla tagu: Stalker 2.

• Jaka będzie różnica pomiędzy S.T.A.L.K.E.R.’em 2 a wcześniejszymi grami z serii, o ile jakaś będzie? S.T.A.L.K.E.R. 2 posiadał będzie nową [...]
Hiszpański serwis PSN! postanowił skontaktować się ze studiem GSC w sprawie S.T.A.L.K.E.R.-a 2. Z uzyskanych informacji wynika, że gra znajduje się [...]
GSC Game World ogłosiło konkurs na najlepszy quest (zadanie) do S.T.A.L.K.E.R.’a 2. Każdy może wziąć w nim udział oraz wykazać [...]
Na blogu jednego z użytkowników portalu gamespot.com ukazał się wywiad z Saszą Nikolskim, odpowiedzialnym za kontakty z mediami z ramienia [...]
DraugenCP: Kiedy padła decyzja o rozpoczęciu prac nad Stalkerem 2? Sasza Nikolski: Planowaliśmy sequel już jakiś czas temu po premierze Czystego [...]
Nie ma co ukrywać, że taka wiadomość jest troszkę szokująca. Oto wypowiedź Saszy Nikolskiego na Facebooku: We have confirmed already that [...]
Poniżej znajdziecie tłumaczenie wywiadu na język polski. Zaraz pod nim oryginał przeprowadzony z pracownikiem GSC, Saszą Nikolskim. Pytania zadaje copytco [...]
Jakiś czas temu prosiliśmy was o propozycje pytań które chcielibyście zadać w wywiadzie z GSC. Po zamknięciu tematu na naszym [...]
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Alchemik « 12 czerwca 2026, 0:11
    No, grubo… Fajna anomalia przy elektrowni, miasto (Limańsk?) pełne mgły a jego klimat nieco jakby...
  • Alchemik « 23 kwietnia 2026, 14:34
    Nie ma płodzików. Typowe nibembeństwo GSC.
  • caleb59 « 22 grudnia 2025, 14:53
    Coraz trudniej o te obrazki świąteczne w tematyce Stalkera.
  • Alchemik « 22 grudnia 2025, 14:15
    Przepiękny obrazek. Nibypies w świątecznych porteczkach i serce Czarnobyla jako gwiazdka na choinkę mnie...
  • sassin « 21 listopada 2024, 10:51
    W końcu po tylu latach przeczytać ten wpis – świetne uczucie :)