Wpisy otagowane ‘Stalker 2’

Wyniki 129 - 133 spośród około 133 dla tagu: Stalker 2.

Z okazji ogłoszenia pracy nad wielką niewiadomą, a zarazem budzącą wielkie emocje grą – S.T.A.L.K.E.R.’em 2 mamy zamiar przeprowadzić wywiad [...]
Nie wiadomo, jak bardzo ta informacja jest prawdziwa, ale jak można przeczytać na stalkergame.cz, czeski magazyn SCORE próbował wycisnąć troszkę [...]
Witaj Oleg! Bardzo uradowała nas wiadomość o tworzeniu następnego Stalkera, za co chcę wam specjalnie podziękować. Chciałbym zadać kilka pytań, [...]
Wywiad przeprowadzony z Olegiem Jaworskim przez kolegów zza Buga. Zapraszam do lektury i krytyki tłumaczenia. Kliknij, by przeczytać artykuł
To nie żart. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie GSC, S.T.A.L.K.E.R. 2 został oficjalnie zapowiedziany. Gra będzie sequelem bazującym na [...]
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Alchemik « 12 czerwca 2026, 0:11
    No, grubo… Fajna anomalia przy elektrowni, miasto (Limańsk?) pełne mgły a jego klimat nieco jakby...
  • Alchemik « 23 kwietnia 2026, 14:34
    Nie ma płodzików. Typowe nibembeństwo GSC.
  • caleb59 « 22 grudnia 2025, 14:53
    Coraz trudniej o te obrazki świąteczne w tematyce Stalkera.
  • Alchemik « 22 grudnia 2025, 14:15
    Przepiękny obrazek. Nibypies w świątecznych porteczkach i serce Czarnobyla jako gwiazdka na choinkę mnie...
  • sassin « 21 listopada 2024, 10:51
    W końcu po tylu latach przeczytać ten wpis – świetne uczucie :)