16
maj
Przejdź do komentarzy

Ray of Hope – informacje

Co-op i tryb online

Co-op i tryb online

Od dłuższego czasu trwają prace nad ciekawą modyfikacją, która ma oferować przede wszystkim całkowicie nowe doznania płynące z gry w trybie multiplayer z wykorzystaniem połączenia internetowego.

Mowa tu o Ray of Hope – autorskim projekcie grupy modderów, którzy starają się połączyć wszystkie lokacje z gier serii S.T.A.L.K.E.R. z elementami survivalu. Rozgrywka w ogólnym rozrachunku ma polegać na potyczkach między graczami jak również na walce ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję mutantami na całkowicie zmodyfikowanych przez twórców lokacjach w trybie online.

Modyfikacja będzie miała również do zaoferowania między innymi:

☢ ulepszoną oprawę audiowizualną
☢ ulepszony balans rozgrywki
☢ nowy i ulepszony interfejs użytkownika
☢ całkiem nową rozgrywkę łączącą co-op i rywalizację pvp
☢ nowe i całkowicie zmodyfikowane lokacje
☢ przerobiony silnik gry, w tym efekty pogodowe, graficzne i nowe animacje
☢ silnik fizyczny Nvidia PhysX

Niestety data wydania nie jest aktualnie znana, prace trwają.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie modyfikacji w serwisie moddb.
Dyskusja na temat projektu jest dostępna na naszym forum.
Ray of Hope - informacje5.052

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

8 odpowiedzi do Ray of Hope – informacje


jedrek777
17.05.2017, 0:08

Fajnie, ale mam nadzieję, że zadziała na wersji 1.0006, bo przez niego wiele modów mi nie działa ;_;

Nuclear Messiah
17.05.2017, 15:54

Słyszałem gdzieś że to będzie Standalone i nie będzie wymagać jakiegokolwiek Stalkera jak podstawki. Ale nie jestem tego pewien :)

MajorDiegtiarov
17.05.2017, 19:08

Mi to bardziej wygląda na standalone niż na mod

mkdante381
20.05.2017, 22:29

@jedrek777 To modyfikacja Zewu Prypeci a nie Cienia Czarnobyla

Al Ponczinio
23.05.2017, 21:54

Nie jestem pewny, ale mod ma posiadać osobny luncher, jednakże będzie on potrzebował parę plików z Zewu Prypeci, czyli (chyba) standalone odpada.

DiegtiariowTM
27.05.2017, 9:29

Czekam z niecierpliwością :D Zapowiada się iście kozacka rozgrywka

Al Ponczinio
31.05.2017, 20:52

Na ich stronie na fb publikowane są w miarę częste posty np mówiący o zupełnie nowej lini fabularnej oraz tego że RoH będzię jednak standalone’em

Link Do Fanpage’a :
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1556205181056273&id=908244259185705

Zwinny
12.06.2017, 12:25

Czekanko


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • SKORpion_0505 « 12 lipca 2019, 22:53
    Serial warty uwagi. Pięknie i dokładnie przedstawiona historia ludzi i samej elektrowni. Ciekawe czy...
  • ponio11 « 5 czerwca 2019, 22:57
    Polecam :) obejrzalem wszyskie 5 odcinkow i zlego slowa powiedziec nie moge ;) mega serial zresztą ocena na...
  • czog « 22 maja 2019, 15:58
    obejrzałem 3 odcinki moim skromnym zdaniem kota uważam to za cudo genialne odwzorowanie epoki charakterystyczne...
  • DarkMouse01 « 23 kwietnia 2019, 14:53
    No!, to otwiera pewne ciekawe możliwości… :)
  • mayer99 « 24 stycznia 2019, 19:34
    https://www.youtube. com/watch?v=B0nPID4V qLE
Zgarnij darmowe kryptowaluty!