Ekipa dez0wave cały czas pracuje nad ulepszeniem i kolejnymi poprawkami do ich autorskiej modyfikacji – Lost Alpha Developer’s Cut. Obecnie trwają zamknięte testy aktualizacji 1.4007, w której między innymi zobaczymy nową lokację – Starą Drogę.
2 odpowiedzi do Lost Alpha DC – nowa lokacja „Old Road”

No to nieźle.
Nowa lokacja a stare nadal puste jak były tak będą.

- Powrót po 20 latach
autor: KoweK » 2026-06-13, 09:06 - [STALKER Complete 2009]
autor: KoweK » 2026-06-11, 20:06 - [Oblivion Lost Remake]
autor: atikabubu » 2026-05-21, 19:05 - Iskierka
autor: Jakub Brodnica » 2026-05-13, 21:05 - Muzyka - czytaj pierwszy post!
autor: ThaiWarrior » 2026-05-4, 12:05
- Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...] - ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...] - Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
- S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha « Pozostałe pliki
77576 pobrań - Patch 1.6.02 « Zew Prypeci
57535 pobrań - Zew Monolitu: Ukryte Ścieżki « Cień Czarnobyla
29497 pobrań - Patch 1.0005 « Cień Czarnobyla
23119 pobrań - Patch 1.5.10 « Czyste Niebo
20583 pobrań

Nadciąga ekologiczny kataklizm!
Powodzie... trzęsienia ziemi... tornada... ludzkość nigdy nie doceniała potęgi sił natury. Otacz...
Cztery kolejne grafiki do S.T.A.L.K.E.R. 2
Do sieci trafiła kolejna porcja prac graficznych wykonanych specjalnie na potrzeby gry S.T.A.L.K.E.R...
Przyszłość GSC - doniesienia
Dnia 30 grudnia 2011 roku, autor wielu książek z serii S.T.A.L.K.E.R. i współscenarzysta gry pt. S.T...




No, grubo… Fajna anomalia przy elektrowni, miasto (Limańsk?) pełne mgły a jego klimat nieco jakby...
Nie ma płodzików. Typowe nibembeństwo GSC.
Coraz trudniej o te obrazki świąteczne w tematyce Stalkera.
Przepiękny obrazek. Nibypies w świątecznych porteczkach i serce Czarnobyla jako gwiazdka na choinkę mnie...
W końcu po tylu latach przeczytać ten wpis – świetne uczucie :)