7
paź
Przejdź do komentarzy

S.T.A.L.K.E.R. Build 1834

S.T.A.L.K.E.R. Build 1834

Ostatnio wyciekło dość sporo buildów, więc pora by je wszystkie po kolei opisać i zaprezentować na naszej stronie, ale póki co tylko w formie newsów. Wkrótce, mamy nadzieję, zapełnimy dział Oblivion Lost o nowe buildy i informacje.

Akurat ten build jest dość skromny, bo posiada tylko 3 poziomy (Kordon, Agroprom oraz Magazyny wojskowe) i właściwie nic poza tym. AI jest bardzo słabe, mamy system pogodowy z builda 1935, a do tego bardzo często spotykają nas bugtrapy. Na uwagę zasługują ciekawe efekty anomalii oraz świetna fizyka – zarówno ragdoll, jak i interakcja oraz “destrukcja” przedmiotów. Więcej informacji znajdziecie w TYM wątku na forum. W rozwinięciu newsa gameplay.




S.T.A.L.K.E.R. Build 18345.053

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

7 odpowiedzi do S.T.A.L.K.E.R. Build 1834


Michu
07.10.2010, 23:17

Dobra fizyka, fakt. Tylko niektóre przedmioty zbyt lekkie się wydają.

Fajny patent jak wpadłeś do kanału, hahah

Handlarz
08.10.2010, 10:42

Tych buildów co są na stronie nie udało mi się uruchomić bo przy ładowaniu gry od razu error i koniec zabawy.

StalkerCiastek
08.10.2010, 11:19

Nowy build wymiata. Kordon nie do poznania, duzo lepszy agroprom (wejscie do piwnic). Swietny gameplay kowek

xKoweKx
08.10.2010, 13:12

Handlarz, u niektórych buildy działają, u niektórych nie. ;) Choć wg mnie tym, co nie działa, to po prostu coś źle robią, albo mają Windows 7.

Handlarz
08.10.2010, 20:19

A ja właśnie niedawno się przesiadłem na w7 czyli lipa z buildami?

xKoweKx
09.10.2010, 12:40

Proponuję zainstalowanie wirtualnej maszyny i granie na takiej platformie. Tutaj masz instrukcje jak to zrobić: http://mod.stalker.pl/index.php?title=Uruchomienie_SDK_na_Vi%C5%9Bcie/7#Instalacja_systemu

Kpuc
20.10.2010, 22:39

Handlarz wcale nie na moim już wysłużonym 2 letnim PC z win 7 64bit działają wszystkie buildy jakie są w sieci oczywiście z poprawkami od xKoweKx i na prawach admina ;) , jak by co to pisz na GG spróbuje ci pomóc z tymi buildami.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • KarwaPL « 8 października 2021, 20:01
    Dawać mi tu zaraz tego Stalkera!
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.
  • Promocje S.T.A.L.K.E.R.'a
    Soczysta obniżka ceny Czystego Nieba w serwisie gram.pl. Wersję premierową kupić można tam za 24,99 ...