1
paź
Przejdź do komentarzy

S.T.A.L.K.E.R. 2 – siedziba naukowców

widoczne na podłodze logo instytutu

W artykule poświęconym projektowi strojów do gry S.T.A.L.K.E.R. 2 pisaliśmy o nowej odmianie frakcji naukowców. Ich siedzibą miał być Instytut Naukowo-Badawczy Anomalnej Zony Czarnobylskiej (ros. Научно-Исследовательский Институт Чернобыльской Аномальной Зоны). W portfolio jednego z grafików pojawiły się prace związane z tym miejscem. Ich autorem jest Konstantin Mironow – grafik 3D obecnie pracujący przy projekcie Survarium. Zasilił szeregi studia Vostok Games gdy studio GSC zamroziło projekt S.T.A.L.K.E.R. 2 gdzie pełnił podobną funkcję. Poniżej tekstury przedmiotów i pomieszczenia instytutu:

S.T.A.L.K.E.R. 2 - siedziba naukowców5.052

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

9 odpowiedzi do S.T.A.L.K.E.R. 2 – siedziba naukowców


Plaargath
01.10.2015, 21:12

O proszę, i kolejny news. Jest szansa na kolejny odcinek historii stalkera?

Glaeken
01.10.2015, 21:15

Plaargath: oczywiście :)

Leo05021
01.10.2015, 22:24

Ech, jakby naprawdę chcieli, to by tego S.T.A.L.K.E.R.a z dwójką zrobili. Aż żal patrzeć na ten zmarnowany potencjał

Universal
02.10.2015, 4:05

W ogóle nie czuć tego postradzieckiego sznytu – równie dobrze ten instytut mógłby być w dowolnym innym miejscu :/

Tajemniczy
02.10.2015, 9:17

Prawie jakby coś robili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plaargath
03.10.2015, 14:06

@Glaeken To dobre wieści!

agata
04.10.2015, 9:36

Unisław, efekt końcowy na pewno będzie w klimacie :)

adin
04.10.2015, 17:06

@agata Raczej “byłby” ;)

Ciekawy wpis, tak trzymać.

Universal
05.10.2015, 19:26

@agata – spier… to koncertowo :P Porządek, czystość i kultura w Zonie? Zaakceptuję tylko, jeśli będzie to zdjęcie z przeszłości, a w rzeczywistości placówka będzie borykać się z problemami budżetowymi, nie będzie starczać na środki czystości i cieć będzie spity :D


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • KarwaPL « 8 października 2021, 20:01
    Dawać mi tu zaraz tego Stalkera!
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.
  • S.T.A.L.K.E.R. 2 - animacje
    Na portfolio Sergieja Zhukova pojawił się film, który przedstawiania niektóre animacji stalkerów ora...
  • S.T.A.L.K.E.R. Build 2205
    W okolicach 17 listopada wyciekła kolejna alpha, tym razem oznaczona numerkiem 2205. Jest to wersja ...