23
kwi
Przejdź do komentarzy

Objęcie patronatem “Ołowianego Świtu”

Miło nam poinformować wszystkich użytkowników forum o objęciu patronatem książki Ołowiany Świt autorstwa Michała Gołkowskiego, tym samym Fabryka Słów dołączyła do grona przyjaciół naszej strony. W ramach współpracy z wydawcą, na łamach serwisu ukazywać się będą ekskluzywne materiały związane z seria literacką S.T.A.L.K.E.R. w Polsce. Pierwszym z nich jest fragment Ołowianego Świtu, który możecie obejrzeć poniżej lub pobrać stąd.

Objęcie patronatem "Ołowianego Świtu"5.053

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

18 odpowiedzi do Objęcie patronatem “Ołowianego Świtu”


Kaach
23.04.2013, 9:11

I gitara !
Książeczka zamówiona ;>

greg
23.04.2013, 11:55

Ekstra !Warto było zamówić książkę

Wunderwaffe
23.04.2013, 13:08

Okładka kojarzy mi się z Glikolenem. Siedzi sobie stalker i załatwia silną potrzebę. Zupełnie jak nasz tłumacz!

Farathriel
23.04.2013, 13:25

Wygląda na to, że ktoś tu się bawi psychiką czytelników. I począwszy od opisów, które raz to zwalniają, raz przyspieszają, jakoby oddając zachowanie bohatera… A na swojskim, miejscami wręcz siermiężnym języku kończąc, to daje to takie poczucie… – “Kurcze, wyobraźnia mnie ponosi, odpływam… Ten Gołkowski to jednak dobry”.

Meesh
23.04.2013, 14:40

Poczekajcie, może tylko pierwszych 20 stron napisałem do rzeczy, a potem pójdzie sieczka… kilka książek rosyjskojęzycznych wydano w ten sposób :D

Kudkudak
23.04.2013, 15:20

Demo książki. Mmm :)

lukebuka
23.04.2013, 15:28

zaje*iste, będzie wersja na e-book’a?

Universal
23.04.2013, 16:29

Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest dużo lepiej, niż się spodziewałem, a miałem pewne obawy. Tylko siana niet…

Farathriel
23.04.2013, 18:23

@Meesh – a oczywiście ty jako autor namiętnie byś się do tego przyznawał…

Gertgar
23.04.2013, 18:44

Dlaczego na premiery zawsze się tak długo czeka wrrr… i oczywiście fragment przerwany w najciekawszym momencie, jakie to zaskakujące!

Meesh
23.04.2013, 19:22

Ja jestem prosty stalker, na dyplomacji się znam tyle, co na ostrzu czeczeńskiego noża się mieści. Jak jest, tak mówię :D

Ilja
23.04.2013, 21:05

Łuuuuu! Kowuna się sprzedała :caleb:

Farathriel
23.04.2013, 21:32

Nu… Towarzyszu @Meesh… Szczerzy jesteście do bólu. Albo świetnie udajecie. No z resztą nieważne – autor który wie na czym stoi, to dobry autor. Także szacun za ponad 400 stron dobrej roboty ^_^

GhostRider44
24.04.2013, 9:19

Lublin… ;d

Meesh
24.04.2013, 10:53

Na razie to jest 400 stron roboty – o “dobrości” pogadamy przy wódce w sobotę wieczorem.

Tajemniczy
25.04.2013, 14:34

Kupię kiedyś z pewnością. Fajnie mieć książkę z rysunkami Termiego

GhostRider44
25.04.2013, 18:53

ja kupię jak tylko będę przy forsie :)

Tomcionix
05.05.2013, 9:33

Właśnie co przeczytałem :D Głębokie ukłony Meesh !


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • SKORpion_0505 « 12 lipca 2019, 22:53
    Serial warty uwagi. Pięknie i dokładnie przedstawiona historia ludzi i samej elektrowni. Ciekawe czy...
  • ponio11 « 5 czerwca 2019, 22:57
    Polecam :) obejrzalem wszyskie 5 odcinkow i zlego slowa powiedziec nie moge ;) mega serial zresztą ocena na...
  • czog « 22 maja 2019, 15:58
    obejrzałem 3 odcinki moim skromnym zdaniem kota uważam to za cudo genialne odwzorowanie epoki charakterystyczne...
  • DarkMouse01 « 23 kwietnia 2019, 14:53
    No!, to otwiera pewne ciekawe możliwości… :)
  • mayer99 « 24 stycznia 2019, 19:34
    https://www.youtube. com/watch?v=B0nPID4V qLE
  • Q&A Styczeń 2011
    Kolejne pytania i odpowiedzi od GSC nt. S.T.A.L.K.E.R.'a 2. Co tu więcej mówić, zapraszamy do przecz...
  • S.T.A.L.K.E.R. Build 2232
    Niedawno wyciekła kolejny build Cienia Czarnobyla. Jest to bardziej rozbudowana wersja builda 2205 i...
Zgarnij darmowe kryptowaluty!