3
maj
Przejdź do komentarzy

Nóż marki S.T.A.L.K.E.R. o nazwie “Joker”

Nóż szkieletowy Joker

W ofercie sklepu internetowego З.О.В. ХАБАРА, pojawił się nowy produkt o nazwie Joker. Jest to szkieletowy nóż marki S.T.A.L.K.E.R. używany do obrony własnej.

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

8 odpowiedzi do Nóż marki S.T.A.L.K.E.R. o nazwie “Joker”


Zilla
03.05.2014, 13:05

A na Polskie ile taka przyjemność?

Glaeken
03.05.2014, 13:09

ok. 250pln + cło + koszty wysyłki

Stalkier_100
03.05.2014, 13:17

Z czego pewnie 50 zł to kydexowa pochwa… -_- Trochę kosztowna zabawka. Lepsza alternatywa: podróbka bagnetu od AK47 – 30zł + ok. godzina roboty wypalarką do drewna = całkiem niezły nóż do batonowania którego nikomu szkoda nie będzie… :)

Alchemik
03.05.2014, 23:28

Joker? Biorę bez wachania :>

BlackShaman
04.05.2014, 10:51

Wygląda jak nóż do masła. Wolę bagnet AK

SpencerWooL
04.05.2014, 11:05

Szkoda że nie ma w polsce jakiejś alternatywy dla takiego sklepu.

cep_bojowy
04.05.2014, 12:15

Wygląda jak nóż kuchenny :caleb:

leniwiec
05.05.2014, 20:50

Już raz nóż ze stalkera był i wyszedł nie wiele lepiej zdecydowanie wolę alternatywe w postaci bagnetu do AK-47


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • KarwaPL « 8 października 2021, 20:01
    Dawać mi tu zaraz tego Stalkera!
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.
  • Premiera Halif-Life 2
    Stało się, nadeszła premiera Halif-Life 2. Nie trzeba chyba nikomu wspominać o tym, że jest to najwi...