16
maj
Przejdź do komentarzy

S.T.A.L.K.E.R. 2 – oficjalnie zapowiedziany

Prywatny profil facebookowy CEO GSC Game World

Siergiej Grigorowicz, właściciel firmy GSC Game World, na łamach serwisu Facebook poinformował, że jego studio deweloperskie powraca do produkcji S.T.A.L.K.E.R. 2.

Na ten moment nie podano żadnych szczegółów odnośnie produkcji. Oprócz krótkiej informacji, zamieszczono również link do strony Stalker2.com, która – jak można się domyśleć – będzie zapewne oficjalną stroną gry. W stopce witryny widnieje data “2021″. Informacja o produkcji S.T.A.L.K.E.R. 2 pojawiła się również na oficjalnej stronie GSC.

S.T.A.L.K.E.R. 2 to gra zapowiedziana jeszcze w 2010 roku na platofrmy PC oraz konsole poprzedniej generacji (PS3, X360). Po dwóch latach od zapowiedzi, w niewyjaśnionych do dziś oficjalnie okolicznościach, studio wstrzymało pracę nad grą, a pracownicy zajmujący się projektem założyli swoje studio Vostok Games tworząc post-apokaliptyczną darmową strzelankę Survarium.

S.T.A.L.K.E.R. 2 - oficjalnie zapowiedziany5.053

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

13 odpowiedzi do S.T.A.L.K.E.R. 2 – oficjalnie zapowiedziany


Rizun
16.05.2018, 1:28

Helena! Mam zawał! Tak długo czekałem! Obym się doczekał premiery!

jedrek777
16.05.2018, 2:08

Najlepsza wiadomość dekady, jeżeli to spieprzą to zabiję.

slawek243
16.05.2018, 5:39

W końcu!!! Tak długo czekałem.

bax20
16.05.2018, 8:58

Jezu, w końcu by się chciało rzec….

Walet_wrzos
16.05.2018, 9:17

To tak jakby mnie piorun uderzył. :D No niemożliwe stało sie możliwe. Czekam na dalsze informacje!

caleb59
16.05.2018, 9:41

Wspaniała wiadomość, czekam hardo!

Soviet
16.05.2018, 10:50

Stalker 2 won’t be.

Pijawol
16.05.2018, 12:12

There’re some delays but it’s definitely worth to wait.

Handlarz
25.05.2018, 18:25

Nareszcie :D

Kaach
29.05.2018, 14:00

fajnie

mikew_86
13.06.2018, 13:47

Świetna wiadomość :D

Michu
03.08.2018, 15:17

Wrzucam komentarz żeby mieć udział w tym przełomowym newsie


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Michu « 3 sierpnia 2018, 15:17