18
lis
Przejdź do komentarzy

Beta test Zewu Prypeci na gry-online.pl!

Beta test Zewu Prypeci

Beta test Zewu Prypeci

Zapraszamy wszystkich użytkowników do lektury opublikowanego dziś artykułu na łamach serwisu gry-online.pl dotyczącego pierwszych wrażeń odnośnie nowego tytułu GSC – S.T.A.L.K.E.R. – Zew Prypeci!

» Beta test Zewu Prypeci na gry-online.pl

Beta test Zewu Prypeci na gry-online.pl!5.052

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

5 odpowiedzi do Beta test Zewu Prypeci na gry-online.pl!


StalkerCiastek
18.11.2009, 14:55

Ciesze się, że w końcu jakaś “recenzja” CoPa. Chociaż nie potrzebuje żadnych beta testów żeby wiedziec, że Stalker wymiata :D. Ale jedno tam nie pasuje. Narzekanie na grafikę. Tu chodzi o klimat przecież.

caleb59
18.11.2009, 15:01

Każdy ma prawo do konstruktywnej krytyki. Ja często z tego prawa korzystam jeśli chodzi o Zew Prypeci.

Kontroler
18.11.2009, 15:28

Tak grafika nie jest najważniejsza ale sama gra i klimacik i dlatego uważam tę recenzję za badziewną bo gostek mówi ciągle o grafice i o tym ze to już było co za tłuk!

Crew
18.11.2009, 21:17

A sądziłem, że będzie jakiś filmik z polskiej wersji : /

Skreedi
18.11.2009, 21:23

Crew, też miałem taką nadzieję… :/ Ale co tam, poczeka się do 6 Grudnia, rodzinka sypnie kasiorkę bo to już u mnie tradycja ;d I jedziemy po Zew Prypeci. Szkoda tylko, że będzie kosztował aż 120zł…


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Kinot32 « 26 stycznia 2024, 17:44
    Mogli by nawet przesunąć na 2025, i tak by nie robiło różnicy