28
lut
Przejdź do komentarzy

Już znamy okładkę “Drugiego Brzegu”

okładka

Na oficjalnej stronie wydawnictwa Fabryka Słów pojawiła się okładka kolejnej książki serii S.T.A.L.K.E.R.. Jest to kontynuacja wydanej w ubiegłym roku książki autorstwa Michała Gołkowskiego pt. Ołowiany Świt i jednocześnie trzecia książka wydana w ramach polskojęzycznej serii S.T.A.L.K.E.R.. Premiera książki wyznaczona jest na 25 kwietnia 2014 roku. Krótki opis zawartości książki:
Wyścig z czasem w świecie po katastrofie. Stalker Miszka przechodzi na prawy brzeg rzeki – nigdy wcześniej tak daleko nie zabrnął. Podróż do Serca Zony: Martwe Miasto, Oko Moskwy i czarnobylskie cmentarzysko statków w otoczeniu lasów i bagien. Naprawdę samotny jesteś tylko w ciemności – wejdź do Zony i poczuj się elementem uniwersum S.T.A.L.K.E.R.“.
Już znamy okładkę "Drugiego Brzegu"5.052

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

11 odpowiedzi do Już znamy okładkę “Drugiego Brzegu”


Kaach
28.02.2014, 13:57

W sumie fajna, ale jest kopią “Bastionu” S. King’a

SlendySnork
28.02.2014, 14:03

Koleś z Ołowianego Świtu? :P coś mi mówi że tak…

Kole
28.02.2014, 14:53

spoczko książkę na pewno kupie już mi się podoba

GonZoo
28.02.2014, 18:37

Kaach, ja osobiście nie widzę za bardzo podobieństwa do “Bastionu”.
Potrafisz wskazać istotne cechy wspólne ?

Kaach
28.02.2014, 18:42

@GonZoo Ten sam koleś na okładce tylko w lustrzanym odbiciu.

Meesh
28.02.2014, 18:44

Lustrzanka jest właśnie w “Bastionie”, ma tam berettę w lewej łapce :v

Handlarz
28.02.2014, 19:25

Okładka jest całkiem w porządku :)

Persecutor
28.02.2014, 20:13

Nieźle się zapowiada, czekamy :))

Bostar
05.03.2014, 19:42

hue hue hue! To już wiem co będzie stać na mojej półeczce z książkami! :) miałem cichą nadzieję że Mr. Gołkowski coś jeszcze napisze. :D

logink12345
31.03.2014, 13:58

Ciesze się ze bd kolejna książka do specjalnej półki zatytułowanej Post apokaliptyka

SlendySnork
21.04.2014, 15:11

No właśnie nareszcie półka zmniejszy swoje wolne miejsce niech Gołkowski napisze z pare książek bo po przeczytaniu Ołowianego Świru wrażenia są do dziś dzień :)


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • AoAkinari « 27 czerwca 2020, 10:35
    U mnie z kolei gra jest nie grywalna przez celnosc jaką mają boty. Przesada kompletna i nie idzie tego...
  • Tajgerpl « 26 czerwca 2020, 20:47
    Witam wywala mnie do pulpitu przy tej treningowej misji mianowicie jak muszę dedektorem znaleśc artefakt...
  • fabestTOPedalke « 15 kwietnia 2020, 21:55
    nic
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:34
    @up Od takich rzeczy jest forum kolego
  • rabit500 « 11 kwietnia 2020, 20:44
    Witam Czy ktoś z użytkowników wyjaśni mi jak zainstalować krok po kroku spolszczenie.
  • Lost Alpha - premiera
    Najdłużej oczekiwana modyfikacja jest już do pobrania z naszych serwerów. Wczoraj natomiast pokazali...