28
lut
Przejdź do komentarzy

Już znamy okładkę “Drugiego Brzegu”

okładka

Na oficjalnej stronie wydawnictwa Fabryka Słów pojawiła się okładka kolejnej książki serii S.T.A.L.K.E.R.. Jest to kontynuacja wydanej w ubiegłym roku książki autorstwa Michała Gołkowskiego pt. Ołowiany Świt i jednocześnie trzecia książka wydana w ramach polskojęzycznej serii S.T.A.L.K.E.R.. Premiera książki wyznaczona jest na 25 kwietnia 2014 roku. Krótki opis zawartości książki:
Wyścig z czasem w świecie po katastrofie. Stalker Miszka przechodzi na prawy brzeg rzeki – nigdy wcześniej tak daleko nie zabrnął. Podróż do Serca Zony: Martwe Miasto, Oko Moskwy i czarnobylskie cmentarzysko statków w otoczeniu lasów i bagien. Naprawdę samotny jesteś tylko w ciemności – wejdź do Zony i poczuj się elementem uniwersum S.T.A.L.K.E.R.“.
Już znamy okładkę "Drugiego Brzegu"5.052

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

11 odpowiedzi do Już znamy okładkę “Drugiego Brzegu”


Kaach
28.02.2014, 13:57

W sumie fajna, ale jest kopią “Bastionu” S. King’a

SlendySnork
28.02.2014, 14:03

Koleś z Ołowianego Świtu? :P coś mi mówi że tak…

Kole
28.02.2014, 14:53

spoczko książkę na pewno kupie już mi się podoba

GonZoo
28.02.2014, 18:37

Kaach, ja osobiście nie widzę za bardzo podobieństwa do “Bastionu”.
Potrafisz wskazać istotne cechy wspólne ?

Kaach
28.02.2014, 18:42

@GonZoo Ten sam koleś na okładce tylko w lustrzanym odbiciu.

Meesh
28.02.2014, 18:44

Lustrzanka jest właśnie w “Bastionie”, ma tam berettę w lewej łapce :v

Handlarz
28.02.2014, 19:25

Okładka jest całkiem w porządku :)

Persecutor
28.02.2014, 20:13

Nieźle się zapowiada, czekamy :))

Bostar
05.03.2014, 19:42

hue hue hue! To już wiem co będzie stać na mojej półeczce z książkami! :) miałem cichą nadzieję że Mr. Gołkowski coś jeszcze napisze. :D

logink12345
31.03.2014, 13:58

Ciesze się ze bd kolejna książka do specjalnej półki zatytułowanej Post apokaliptyka

SlendySnork
21.04.2014, 15:11

No właśnie nareszcie półka zmniejszy swoje wolne miejsce niech Gołkowski napisze z pare książek bo po przeczytaniu Ołowianego Świru wrażenia są do dziś dzień :)


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.
  • Nyguz « 16 czerwca 2021, 1:33
    No siemanko! Po 6 latach powraca syn marnotrawny i zapowiada, że jara się niemiłosiernie :) Będzie grane do...