2
gru
Przejdź do komentarzy

Recenzja Zewu Prypeci

Recenzja Zewu Prypeci

Recenzja Zewu Prypeci

Od premiery gry minęło już 5 dni, nadeszła pora, by w końcu opublikować recenzję Zewu Prypeci na naszej stronie. Myślę, że pomoże wam ona dokonać wyboru, czy gra jest warta uwagi oraz, czy warto ją kupić. Link do recenzji TUTAJ oraz po kliknięciu w obrazek. Zachęcam do czytania!

Podziękowania dla usera copytco za korektę oraz wskazówki.

Recenzja Zewu Prypeci5.053

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

5 odpowiedzi do Recenzja Zewu Prypeci


kostyan
02.12.2009, 15:06

Recenzję dobrze się czyta, z wieloma opiniami się nie zgadzam, ale o gustach nie rozmawiamy :) Ta część Stalkera wyzwala niesamowicie skrajne emocje. Dla jednych najlepszy Stalker dla innych (dla mnie też) mały zawód. No cóż mimo to wciąż gram i póki nie pojawi się Lost Alpha nie prędko “Zew Prypeci” odstawię :)

klawisz
02.12.2009, 15:29

Gut dżab!

Kontroler
02.12.2009, 15:34

Dobrze się czyta ,prosta ,najważniejsze inf. są OK. Na pewno lepsza niż w CD-ACTION!

StalkerCiastek
02.12.2009, 20:06

No nieźle, nieźle. Rzeczywiście recka lepsza niż w CDA. Może dalatego, że gra ktoś mocno zaznajomiony z serią. Wczoraj doszła moja paczka i już jestem w Jupiterze. Trochę ziginorowałem zadania poboczne, ale do nich wrócę. Świetne było to z legowiskiem pijawek. To jedno z NAJLEPSZYCH zadań jakie widziałem w stalkerach, a nawet modach. Nic tylko grac!

Polski zolnierz
02.12.2009, 22:19

Recenzja na wysokim poziomie, dobrze sie czyta, łatwa i zrozumiała. Rzetelna może dlatego, że pisana właśnie przez fana serii i wie dokładniej czym może zawieść a czym zachwycić. Takich recenzji więcej !


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 26 marca 2021, 19:03
    Dzięki, zaktualizowane.
  • mbwrobel « 26 marca 2021, 16:51
    Pierwszy raz widzę niepubliczne Developer Diary. Tu jest film publiczny: https://www.youtu...