11
lut
Przejdź do komentarzy

Więcej o “Zone-17: Way in the Fog”

Wywiad z kierownikiem projektu Zone-17: Way in the Fog

Na początku ubiegłego roku pisaliśmy o mało znanym projekcie post-apokaliptycznym o nazwie Zone-17: Way in the Fog. Gra tworzona jest przez studio Crazy Bytes również z Ukrainy i też charakteryzuje się klimatem rodem z gier serii S.T.A.L.K.E.R.. Postanowiliśmy sprawdzić co też się zmieniło od tamtego czasu bo prace nad projektem wcale nie stoją w miejscu. Możemy przekonać się o tym czytając sierpniowy wywiad z kierownikiem projektu – Denisem Mańko.

Zapoznać się z wywiadem możecie tutaj lub w dziale Artykuły. Tuż przed nowym rokiem otwarto oficjalny kanał gry na portalu społecznościowym Facebook – kliknij.

Więcej o "Zone-17: Way in the Fog"5.054

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

5 odpowiedzi do Więcej o “Zone-17: Way in the Fog”


Tajemniczy
11.02.2014, 21:05

Wygląda i brzmi ciekawie. Od siebie mogę życzyć ekipie “Zone-17″ powodzenia i ukończenia projektu.

Gertgar
12.02.2014, 20:53

Z tego co szukałem na YT jest kilka filmików, pokazujących mapki? O ile to faktycznie materiały to wygląda to bardzo ładnie.

1986
14.02.2014, 18:55

Dobrze sie zapowiada, ale poczekajmy na wiecej informacji.

QiJi
14.02.2014, 20:26

Erm ma ktoś może linka do strony developerów? Nigdzie nie mogę znaleźć.

Glaeken
15.02.2014, 12:47

Qiji: możesz nie wysilać się bo takowej strony nie ma :) Po prostu jej nie założyli… jeszcze.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 11 września 2022, 22:21
    W związku z wojną na terenie Ukrainy nic nie wiadomo. Ostatnio Microsoft zaczął zwracać pieniądze za...
  • KarwaPL « 9 września 2022, 15:17
    Wiadomo już może coś więcej o terminie premiery ? Który kwartał ? Pzdr
  • zdzichorowerzysta « 27 kwietnia 2022, 5:13
    Kurde, samodzielnie napisał taki dobry tekst? xD
  • xKoweKx « 26 kwietnia 2022, 21:35
    Bardzo ładny news
  • KarwaPL « 3 marca 2022, 18:12
    Mega im współczuję. Mam u siebie w firmie również Ukraińców. Zamartwiają się sytuacją swoich rodzin.
  • Q&A Styczeń 2011
    Kolejne pytania i odpowiedzi od GSC nt. S.T.A.L.K.E.R.'a 2. Co tu więcej mówić, zapraszamy do przecz...