10
lis
Przejdź do komentarzy

Zew Prypeci już 27 listopada!

Cenega, partner GSC Games World w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje wszystkich wiernych fanów o dacie premiery polskiego, ekskluzywnego wydania w pełni zlokalizowanego S.T.A.L.K.E.R.’a: Zew Prypeci. Wbrew spekulacjom i obawom polskich fanów na polskie wydanie nie trzeba będzie czekać do wiosny 2010! Data premiery najlepszego S.T.A.L.K.E.R.’a to 27 listopada!

Ta informacja z pewnością wszystkich fanów gry ucieszyła :)

Zew Prypeci już 27 listopada!5.056

informacje o wpisie:

klawisz
autor:
klawisz

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

12 odpowiedzi do Zew Prypeci już 27 listopada!


Michu
10.11.2009, 16:52

armagjedon

klawisz
10.11.2009, 16:57

Ogieeeeń! :D

xKoweKx
10.11.2009, 17:02

Yeah!

plunio7
10.11.2009, 17:07

Aż ciężko uwierzyć ;)

pietrucha
10.11.2009, 17:23

Jeeeeeeeeeeeeeeeees!!! chyba skoczę z mostu ze szczęścia. Kozak dla wszystkich!

thebesciak125
10.11.2009, 17:45

no trzeba przyznać że sprężyli sie nieźle :> :> :>

yozue
10.11.2009, 17:57

Hurra ;]

StalkerCiastek
10.11.2009, 18:01

Hurraaaa! Wiwat Cenega :)!

Tawarish Kozow
10.11.2009, 18:41

Są Hardcorem!

Tylko czekać na kolekcjonerską

Drozda
10.11.2009, 20:40

KOSA i jazda! hahaahhaahah

szymczak1503
10.11.2009, 21:31

aaaa

szympekmajster
16.11.2009, 17:49

Cenega Rox. Takiego tempa się nie spodziewałem. Miałem kupować Call of Duty 6… No cóż. Zmieniłem plany na stalkera :D :D :D sialala 3 Pudełko ze stalkerem stanie na szafce i zagości w napędzie ( płytka, nie pudełko rzecz jasna :)))) )


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Rizun « 27 września 2020, 7:00
    1:08 – Obóz kotów koło Sidorowicza?
  • GajgerW « 15 września 2020, 23:09
    Cudowne, piękne!!!
  • caleb59 « 25 lipca 2020, 9:04
    Gra będzie działać na Unreal Engine 4, który nie ma problemów z wielowątkowością procesorów więc jest spora...