10
lis
Przejdź do komentarzy

Zew Prypeci już 27 listopada!

Cenega, partner GSC Games World w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje wszystkich wiernych fanów o dacie premiery polskiego, ekskluzywnego wydania w pełni zlokalizowanego S.T.A.L.K.E.R.’a: Zew Prypeci. Wbrew spekulacjom i obawom polskich fanów na polskie wydanie nie trzeba będzie czekać do wiosny 2010! Data premiery najlepszego S.T.A.L.K.E.R.’a to 27 listopada!

Ta informacja z pewnością wszystkich fanów gry ucieszyła :)

Zew Prypeci już 27 listopada!5.056

informacje o wpisie:

klawisz
autor:
klawisz

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

12 odpowiedzi do Zew Prypeci już 27 listopada!


Michu
10.11.2009, 16:52

armagjedon

klawisz
10.11.2009, 16:57

Ogieeeeń! :D

xKoweKx
10.11.2009, 17:02

Yeah!

plunio7
10.11.2009, 17:07

Aż ciężko uwierzyć ;)

pietrucha
10.11.2009, 17:23

Jeeeeeeeeeeeeeeeees!!! chyba skoczę z mostu ze szczęścia. Kozak dla wszystkich!

thebesciak125
10.11.2009, 17:45

no trzeba przyznać że sprężyli sie nieźle :> :> :>

yozue
10.11.2009, 17:57

Hurra ;]

StalkerCiastek
10.11.2009, 18:01

Hurraaaa! Wiwat Cenega :)!

Tawarish Kozow
10.11.2009, 18:41

Są Hardcorem!

Tylko czekać na kolekcjonerską

Drozda
10.11.2009, 20:40

KOSA i jazda! hahaahhaahah

szymczak1503
10.11.2009, 21:31

aaaa

szympekmajster
16.11.2009, 17:49

Cenega Rox. Takiego tempa się nie spodziewałem. Miałem kupować Call of Duty 6… No cóż. Zmieniłem plany na stalkera :D :D :D sialala 3 Pudełko ze stalkerem stanie na szafce i zagości w napędzie ( płytka, nie pudełko rzecz jasna :)))) )


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • KarwaPL « 8 października 2021, 20:01
    Dawać mi tu zaraz tego Stalkera!
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.