1
kwi
Przejdź do komentarzy

Kalendarz 04/2011

W końcu mamy screen z gry!
Kalendarz 04/20115.051

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

8 odpowiedzi do Kalendarz 04/2011


Larala
01.04.2011, 21:41

To jest Screen z STALKERA 2?? Jak tak to grafika, jest całkiem całkiem. Crysis 2 czy BF3 nie przebije raczej, ale narzekać na nią nie będę.

xKoweKx
01.04.2011, 22:02

Oj, oj… Ten screen ma 8 lat i jest z gry, która kiedyś nazywała się S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost.

Ghost
01.04.2011, 23:10

Nie ma to jak pokazanie choć w części tego co czeka nas w S:2 :D byle tak dalej

Michu
02.04.2011, 7:44

Z daleka myślałem że to jakiś Concept Art z 2jki -.- A tak to hmm… może jakaś aluzja od GSC :P

Janek
03.04.2011, 9:19

Hehe, jest dokładnie tak, jak mówi xKoweKx. To staaaary screen jeszcze z produkcji pierwszego S.T.A.L.K.E.R.’a. Pamiętam te czasy, gdy po raz pierwszy czytałem o “Stalku” w cda. Było wtedy jeszcze dużo czasu do premiery. Poza tym, dość łatwo znaleźć ten screen w necie(szkoda ze nie w high-res).

StalkerCiastek
04.04.2011, 14:13

Pierwsza reakcja: opad szczęki i “uau wreszcie screen!”. Klikam na obrazek i coś mi nie pasi. Grafika nie dzisiejsza, budynki przypominają mi Deadcity z jedynki. I wreszcie data: 1 kwietnia. I znowu mnie nabraliście :F Jak co roku.

Vidic
04.04.2011, 17:36

Screen całkiem całkiem . Podoba mi się , zgadzam się z Ghostem ; )

Grigori17
15.04.2011, 0:27

Ładne, leprze jak ostatnio. No i o to w końcu chodzi aby pokazywać miejsca z REAL-ZONY wtedy to wszystko nabiera klimatu…


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 26 marca 2021, 19:03
    Dzięki, zaktualizowane.
  • mbwrobel « 26 marca 2021, 16:51
    Pierwszy raz widzę niepubliczne Developer Diary. Tu jest film publiczny: https://www.youtu...