29
gru
Przejdź do komentarzy

Szczegółowe mapy Zewu Prypeci

Stalker.pl rusza z nowym działem, który – mamy nadzieję – pomoże graczom w odszukaniu tego, czego jeszcze nie znaleźli. Mapy zawierają lokalizację wszystkich schowków, ważnych przedmiotów, narzędzi, anomalii i pozostałych różności, które walają się tu i tam po Zonie.

W newsie tym chciałbym podziękować z całego serca dla użytkownika djcycu – bez niego zapewne nigdy by to nie powstało.

Mapy dostępne w dziale “Szczegółowe mapy”.

Ukończone:
-ZATON
-JUPITER
-PODZIEMIA JUPITERA*NEW*
-PRYPEĆ

Szczegółowe mapy Zewu Prypeci5.055

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

16 odpowiedzi do Szczegółowe mapy Zewu Prypeci


boggan17
13.12.2009, 9:58

no super :D
oby tak dalej czekam na kolejne lokalizacje

MarHammer
13.12.2009, 10:37

Szacunek
Świetny opis

xKoweKx
13.12.2009, 13:01

Mapa Zatonu została zaktualizowana o nowe artefakty (Pogłębiarka, Bagno).

Sipso
13.12.2009, 13:49

Super jakość, super wykonanie. Naprawdę dobra robota. Przyda się.

ponczi
16.12.2009, 12:25

Teraz czekam cierpliwie na Janow :)

boggan17
16.12.2009, 20:53

ja tez mam nadzieje ze sie pojawi wkrotce :)

xKoweKx
16.12.2009, 21:38

Pojawi, pojawi. Ostatnio mam mało czasu, ale mimo to mapka jest w trakcie tworzenia. Poza tym przy tej jest najwięcej roboty. :)

Papa Evil Empire
17.12.2009, 20:59

Pożyteczne. Autorom szacunek za realizację pomysła i wykonanie.

boggan17
19.12.2009, 14:29

na bagnach przy ogoncza 5 w sektorze zaton znalazlem kamienną krew

festi
27.12.2009, 14:45

SZACUN SZACUN fajny pomysł,fajny co ja mówie ten pomysł wymiata.

jaras76
27.12.2009, 17:44

Mapy przydadzą się, szkoda że do SoC i CS nikt nie stworzył takich map.

xKoweKx
27.12.2009, 22:23

Można by stworzyć, ale… premiery były już dawno, jest mniejsze zainteresowanie, więc nie ma sensu. Na pewno przy następnych częściach (o ile będą) też takowe mapy stworzymy! :)

Papa Evil Empire
29.12.2009, 12:43
festi
29.12.2009, 19:59

Mam Stalker Zew Prypeci ale jeśli mam być szczery niewiedziałem,że jest tam Podziemia jupiteru.

xKoweKx
29.12.2009, 22:09

Podziemia Jupiteru to droga prowadząca do Prypeci…

adin
04.01.2010, 8:08

Świetna robota, takiego podejścia tu trzeba :)


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • KarwaPL « 8 października 2021, 20:01
    Dawać mi tu zaraz tego Stalkera!
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.
  • Zaparkuj w Zonie 2016
    Zapraszamy na kolejną już odsłonę imprezy „Zaparkuj w Zonie”, przed wami niezapomniany czas i ni...