Galerię potworów wraz z opisem niektórych z nich znajdziecie pod tym linkiem lub w dziale Artykuły.
13 odpowiedzi do Bestiariusz do gry S.T.A.L.K.E.R. 2

Szkoda że zawiesili Stalkera 2…
Zamrozili. A to duża różnica. :P
Czyli jest szansa że wyjdzie STALKER 2.
LA nie bedzie
no no gierka bedzie śmigac
Fajnie dziczki będą
nie fajne tylko przerażające!
Czyli nie wszystko stracone tak?
Ciekawe. Jest jeszcze jakaś nadzieja, że S.T.A.L.K.E.R. 2 wyjdzie. :D
Dla mnie te potwory są beznadziejne. szczerze to ja umieściłbym tam więcej Zombie kontrolerów, tego supermutanta z CS i Pijawki. No i dziki, ślepe psy i “snorki”. Tyle. Bardziej postawiłbym na wojny frakcji i przejęcia obiektów:D
ja bym postawił na snorki,pijawki,slepe psy,niby psy,nibyolbrzymy,miensacze,Poltergeisty,Dziki,Rodenty,kontrolery,i wszystkie wycięte mutanty.a i jeszcze na zombi,i wojny frakcji i zeby mozna bylo do wiekszosci dołączyc,i zeby dodali frakce nowe np:grzech,ocal dzień,i włuczenguw i zeby dodali nowe bronie np:mosin,pepesza,ak47,p90,m16,m5 a izeby stalkerzy wiecej razy wyruszali na polowania zeby szukali artefaktuw,i wiencej lokalizacji niz w cieniu ,zewie,czy w czystym , tam bylo duzo lokalizacji a le zeby dodali chociaz 5 , a i poprawili grafe bo cienka,moim zdanie STALKER2 wyjdzie w 2015 cos tak słyszałem moze w 2016:)
Partyka123 po pierwsze ak-47 to tak naprawdę akm druga rzecz to to że po cholerę stalkerom broń z drugiej wojny światowej chodzi o pepesze i mosiny przecież to gorsze i drogie bo historyczne
Partyka ma racje. Ale Zeby dodali bronie np takie jak gewehr43,kar98,m1garand,winter warfare i m14. I mutanty dobre napisał ale nic nowego. Tu partyka123 ma minus. Dobry mutant by był np. zmutowany wojskowy z 3 rekami. Co do nowych lokacji ja bym połonczył wszyskie z cienia czystego i zewa. Pepesza i mosin lepszego pomysłu nie można mieć. Dlatego nie wiem kknjnkj
o co ci chodzi dupku.

- Powrót po 20 latach
autor: KoweK » 2026-06-13, 09:06 - [STALKER Complete 2009]
autor: KoweK » 2026-06-11, 20:06 - [Oblivion Lost Remake]
autor: atikabubu » 2026-05-21, 19:05 - Iskierka
autor: Jakub Brodnica » 2026-05-13, 21:05 - Muzyka - czytaj pierwszy post!
autor: ThaiWarrior » 2026-05-4, 12:05
- Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...] - ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...] - Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
- S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha « Pozostałe pliki
77576 pobrań - Patch 1.6.02 « Zew Prypeci
57535 pobrań - Zew Monolitu: Ukryte Ścieżki « Cień Czarnobyla
29497 pobrań - Patch 1.0005 « Cień Czarnobyla
23119 pobrań - Patch 1.5.10 « Czyste Niebo
20583 pobrań

Ray of Hope - informacje
Od dłuższego czasu trwają prace nad ciekawą modyfikacją, która ma oferować przede wszystkim całk...
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo w CDA
W nadchodzącym numerze miesięcznika CD-Action na płytach DVD, poza innymi dodatkami, znajdziemy takż...
Mapa multiplayer do Zewu Prypeci
Mapa multiplayer do Zewu Prypeci





No, grubo… Fajna anomalia przy elektrowni, miasto (Limańsk?) pełne mgły a jego klimat nieco jakby...
Nie ma płodzików. Typowe nibembeństwo GSC.
Coraz trudniej o te obrazki świąteczne w tematyce Stalkera.
Przepiękny obrazek. Nibypies w świątecznych porteczkach i serce Czarnobyla jako gwiazdka na choinkę mnie...
W końcu po tylu latach przeczytać ten wpis – świetne uczucie :)