1
lis
Przejdź do komentarzy

Kalendarz 11/2011

Były rozwalone budynki, a teraz czas na helikoptery.
Kalendarz 11/20113.458

informacje o wpisie:

  • 1 listopada 2011, 16:09
  • kategoria: ogólna
xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 3.4/5 (8 votes cast)

6 odpowiedzi do Kalendarz 11/2011


BJ Blazkowicz
01.11.2011, 16:33

Jeszcze by go wyklepał.

Piterxd
01.11.2011, 16:36

Coraz gorsze te kalendarze…

Soviet
01.11.2011, 17:23

Wspaniały, niesamowity i cudowny kalendarz. Natychmiast ląduje na tepetkę.

szczypiorofix
03.11.2011, 10:48

Koniecznie muszę zmienić na aktualny miesiąc. Ten jest świetny. Fajnie gdyby więcej dawali zdjęć tego rozwalonego sprzętu np. cmentarzyska maszyn.

PeterHD
03.11.2011, 17:45

No nie wiem… Poprzedni był lepszy ale ten jest i tak bardziej ,,Stalkerowski” niż te z września i sierpnia. Zmieniam

vladomaster
16.11.2011, 21:04

Nie wiem czy ktos to przeczyta ale jeśli tak to w najnowszym cd-action pojawi sie Cień Czarnobyla :D i jest nadzieje na to że dadzą kolejne częsci :P


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • SKORpion_0505 « 25 marca 2020, 22:20
    Ciekawie się zapowiada, czekać tylko na kolejne screeny :)
  • czog « 25 marca 2020, 17:14
    Płomyk nadziei jeszcze płonie. Oby coś jeszcze pokazali w najbliższym czasie.
  • KarwaPL « 24 marca 2020, 12:12
    W mordę, ile jeszcze będą kazali na siebie czekać ?! Już nie mam w co grać ! :-D
  • HuczuL « 13 marca 2020, 10:15
    Premiera gry będzie zapewne W TYM roku, oglądnijcie https://www.youtube. com/watch?v=f_qUPhjH HOA&list=PL...
  • slawek243 « 26 lutego 2020, 3:38
    Mam pytanie. Czemu nie można pobrać spolszczenia??
  • Kalendarz 08/2011
    Ten kalendarz budzi słuszne skojarzenia z tym, co dzieje się u mnie teraz w domu... ...
  • Zew Prypeci w CD-Action
    W najnowszym numerze CD-Action 12/2009 pojawiła się recenzja Zewu Prypeci. Recenzja zawiera 4 strony...