1
maj
Przejdź do komentarzy

Magazyny Wojskowe w Zewie Prypeci

Military (Magazyny Wojskowe)

GSC przedstawiło na oficjalnej stronie kolejną mapę do trybu multiplayer w Zewie Prypeci. Mapa przedstawia Magazyny Wojskowe w nieco odświeżonej formie z nowymi przyczułkami, obiektami i innymi dodatkami dopasowanymi odpowiednio przez autorów pod względem gry wieloosobowej.

Mapa do pobranie bezpośrednio stąd.

Magazyny Wojskowe w Zewie Prypeci5.053

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

5 odpowiedzi do Magazyny Wojskowe w Zewie Prypeci


Wheeljack
01.05.2010, 13:15

chyba jednak zacznę grać w CoP przez neta :P

Bambosz107
01.05.2010, 23:47

Co oni mają z tym czołgiem przy wejściu? w każdej części inaczej stoi.

StalkerCiastek
02.05.2010, 10:16

Miło, że GSC nie rezygnuje ze wspierania swoich gier. Nawet tak długo po premierze. Czas uruchomić Stalkera przez neta. Wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy w żadnego stalka nie grałem w sieci.

MalinaOSG
09.05.2010, 23:27

Ta teraz i w 3 części można pograć przez neta w mojej ulubionej lokacji, chłopacy z wolności żądzą.

SpasiorWroc
07.08.2010, 16:43

no i teraz ja spróbuję zmłucić CoP na tej lokacji w necie. Mam Cichą nadziejkę że dam rady.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Rizun « 27 września 2020, 7:00
    1:08 – Obóz kotów koło Sidorowicza?
  • GajgerW « 15 września 2020, 23:09
    Cudowne, piękne!!!
  • caleb59 « 25 lipca 2020, 9:04
    Gra będzie działać na Unreal Engine 4, który nie ma problemów z wielowątkowością procesorów więc jest spora...