3
gru
Przejdź do komentarzy

Patch ulepszający Zew Prypeci PL

Poprawka lokalizacyjna

Poprawka lokalizacyjna

Cenega Poland opublikowała nowy patch, który ulepsza polską wersję językową gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci – oczywiście chodzi tylko o lokalizację (napisy).

Nie jest wymagane rozpoczynanie nowej gry! To tylko poprawki językowe i doszlifowanie tekstu!

Patch ulepszający Zew Prypeci PL5.053

informacje o wpisie:

  • 3 grudnia 2009, 21:26
  • kategoria: ogólna
caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

7 odpowiedzi do Patch ulepszający Zew Prypeci PL


Kontroler
03.12.2009, 21:38

Mam nadzieję ,że niedługo wyjdzie jakiś patch poprawiający wydajność gry i buga z ekwipunkiem ,ale nie ma co bardzo dobry początek ,przynajmniej widać ,że choć trochę się interesują!

Majaque
03.12.2009, 23:05

…tylko powiedz mi, drogi Kontrolerze, co ma CDP i polska lokalizacja do twórców S.T.A.L.K.E.R-a?

xKoweKx
03.12.2009, 23:28

Też się nad tym zastanawiam… Kontroler, ostrzegam Cię z tymi bezsensownymi i nic niewnoszącymi komentarzami na głównej stronie.

Kontroler
04.12.2009, 8:17

Fakt nie zastanowilem sie i palnalem sorry… juz nie bede pisal nic na stronie glownej jezeli to problem… i po problemie…

Windmaker
04.12.2009, 12:24

Jestem pełen podziwu. Cenega ma w przypadku kilku innych tytułów problemy z spolszczeniami patchów lub w ogóle z takimi poprawkami – np. Men of War, gdzie zostały wydane patche, ale Cenega nie spolszczyła – przepisała spolszczenia – Single Player i zwleka kilka miesięcy na to, mimo, że patch nie wnosił nic do SP – więc kwestia tylko spolszczenia patcha. Ale to dobry początek – małe a jak cieszy :D

per-kac
04.12.2009, 19:11

Ale w Zewie Prypeci nie zauważyłem żadnych błędów językowych…

Polski zolnierz
05.12.2009, 15:24

Oj jest kilka. Nie podam Ci na tacy jakie, ale są. Fakt faktem o dziwo wcale nie takie rażące. Spolszczenie jest raczej dobre. No, ale poprawianie czegoś co jest już dobre, by było jeszcze lepsze to tylko dobrze świadczy o nich. Miło widzieć, że stereotyp Cenegi przełamuje się. Nic tylko liczyć aby tak było zawsze!


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Kinot32 « 26 stycznia 2024, 17:44
    Mogli by nawet przesunąć na 2025, i tak by nie robiło różnicy