23
lip
Przejdź do komentarzy

S.T.A.L.K.E.R. 2 – oficjalny trailer

Studio GSC Gameworld podjęło współpracę z Microsoftem celem wydania gry w usłudze Xbox Game Pass. Z tej okazji autorzy postanowili podzielić się klimatycznym zwiastunem, w którym ukazano wiele specyficznych miejsc w Zonie, jak między innymi Oko Moskwy czy diabelski młyn w Prypeci.

Współpraca studia GSC Gameworld z Microsoftem będzie skutkowała pojawieniem się gry w pierwszej kolejności na PC oraz na Xbox Series X (+Xbox Game Pass), produkcja nadal nie ma ustalonej daty premiery.

Najczęściej zadawane pytania dostępne są tutaj.

S.T.A.L.K.E.R. 2 - oficjalny trailer5.053

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

6 odpowiedzi do S.T.A.L.K.E.R. 2 – oficjalny trailer


Michu
23.07.2020, 19:24

Iv damke

graczu
23.07.2020, 21:46

OlOLoLOl`1l nieźle

Plaargath
25.07.2020, 0:29

Ładnie, ładnie. Najbardziej ciekawi mnie, jak będzie działać nowy A-Life i czy jego moddowanie będzie równie przystępne ;)

caleb59
25.07.2020, 9:04

Gra będzie działać na Unreal Engine 4, który nie ma problemów z wielowątkowością procesorów więc jest spora szansa, że nareszcie nie będzie problemu z przycinkami czy nadmiernym obciążeniem pierwszego rdzenia CPU jak to miało miejsce w przypadku silnika X-Ray od GSC. Pożyjemy zobaczymy…

GajgerW
15.09.2020, 23:09

Cudowne, piękne!!!

Rizun
27.09.2020, 7:00

1:08 – Obóz kotów koło Sidorowicza?


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • KarwaPL « 14 stycznia 2022, 12:26
    What da funk?!
  • Rizun « 19 grudnia 2021, 4:23
    Będzie grane po premierze, oj będzie…
  • KarwaPL « 18 grudnia 2021, 19:23
    Grałbym
  • KarwaPL « 8 października 2021, 20:01
    Dawać mi tu zaraz tego Stalkera!
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...