11
wrz
Przejdź do komentarzy

Nowy trailer Call of Pripyat

burerOficjalny, nowy trailer S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat, dostępny w niskiej i wysokiej rozdzielczości.

Video trwające ~2 minuty przedstawia Burera, czyli “nowego” mutanta w grze.


Ściągnij WMV 640×480 (43 MB)

Ściągnij WMV 1280×720 (79 MB)
YouTube HD

Nowy trailer Call of Pripyat5.052

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

8 odpowiedzi do Nowy trailer Call of Pripyat


Crew
11.09.2009, 15:14

O taa super transfer, 30 kb i niżej. Powodzenia

gorset
11.09.2009, 15:41

Mi idzie jakoś 135 kb/s. A co do Stalkera CoP, to gdyby jeszcze wprowadzili inne mutanty typu Chimera, Cat to byłby miód:).

Crew
11.09.2009, 15:41

No przecież będzie Chimera w CoP

gorset
11.09.2009, 15:57

Aha, dzięki za informację, nie wiedziałem.

Michu
11.09.2009, 16:11

Świetny trailer.

caleb59
11.09.2009, 16:25

Trailer fajny ale za krótki – końcowa “akcja” dobrze przemyślana – transfer pobierania na początku słaby ale po 2 minutach się rozkręca na max bynajmniej u mnie – w razie problemu zawsze można wejść na forum i w dziale CoP jest link do tego trailera kolegi @linqor na Youtube.

xKoweKx
11.09.2009, 16:25

Mi również się podoba. :) Ale sądzę, że zbudowany w filmie klimat jest sprawą montażu, a nie samej gry… a szkoda.

Pridam
20.09.2009, 20:26

Ehh żal mi dosłownie co za pierdoły piszą że nowy mutant jak on był w starej becie 1935 :P


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • fabestTOPedalke « 15 kwietnia 2020, 21:55
    nic
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:35
    co jest kurwa
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:34
    @up Od takich rzeczy jest forum kolego
  • rabit500 « 11 kwietnia 2020, 20:44
    Witam Czy ktoś z użytkowników wyjaśni mi jak zainstalować krok po kroku spolszczenie.
  • SKORpion_0505 « 25 marca 2020, 22:20
    Ciekawie się zapowiada, czekać tylko na kolejne screeny :)
  • Nowy kalendarz
    W naszej galerii pojawił się nowy kalendarz na styczeń. Dostępna również wersja na monitory panorami...
  • Tapety na pulpit
    Jak niektórzy mogli zauważyć, to dodaliśmy nową galerię, w której możemy znaleźć S.T.A.L.K.E.R.'owe ...