1
paź
Przejdź do komentarzy

S.T.A.L.K.E.R. 2 – siedziba naukowców

widoczne na podłodze logo instytutu

W artykule poświęconym projektowi strojów do gry S.T.A.L.K.E.R. 2 pisaliśmy o nowej odmianie frakcji naukowców. Ich siedzibą miał być Instytut Naukowo-Badawczy Anomalnej Zony Czarnobylskiej (ros. Научно-Исследовательский Институт Чернобыльской Аномальной Зоны). W portfolio jednego z grafików pojawiły się prace związane z tym miejscem. Ich autorem jest Konstantin Mironow – grafik 3D obecnie pracujący przy projekcie Survarium. Zasilił szeregi studia Vostok Games gdy studio GSC zamroziło projekt S.T.A.L.K.E.R. 2 gdzie pełnił podobną funkcję. Poniżej tekstury przedmiotów i pomieszczenia instytutu:

S.T.A.L.K.E.R. 2 - siedziba naukowców5.052

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

9 odpowiedzi do S.T.A.L.K.E.R. 2 – siedziba naukowców


Plaargath
01.10.2015, 21:12

O proszę, i kolejny news. Jest szansa na kolejny odcinek historii stalkera?

Glaeken
01.10.2015, 21:15

Plaargath: oczywiście :)

Leo05021
01.10.2015, 22:24

Ech, jakby naprawdę chcieli, to by tego S.T.A.L.K.E.R.a z dwójką zrobili. Aż żal patrzeć na ten zmarnowany potencjał

Universal
02.10.2015, 4:05

W ogóle nie czuć tego postradzieckiego sznytu – równie dobrze ten instytut mógłby być w dowolnym innym miejscu :/

Tajemniczy
02.10.2015, 9:17

Prawie jakby coś robili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plaargath
03.10.2015, 14:06

@Glaeken To dobre wieści!

agata
04.10.2015, 9:36

Unisław, efekt końcowy na pewno będzie w klimacie :)

adin
04.10.2015, 17:06

@agata Raczej “byłby” ;)

Ciekawy wpis, tak trzymać.

Universal
05.10.2015, 19:26

@agata – spier… to koncertowo :P Porządek, czystość i kultura w Zonie? Zaakceptuję tylko, jeśli będzie to zdjęcie z przeszłości, a w rzeczywistości placówka będzie borykać się z problemami budżetowymi, nie będzie starczać na środki czystości i cieć będzie spity :D


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 19 stycznia 2018, 22:09
    Pakiet DLC został zaktualizowany do wersji 1.3 i przewidywane są dalsze aktualizacje w przyszłości.
  • El Machor « 14 stycznia 2018, 18:09
    Tak też myślałem. Wiadomo kiedy wyjdzie patch 1.4006?
  • caleb59 « 14 stycznia 2018, 13:08
    Tak. Nawet dlatego, że niektóre nowe dodatki wymagają nowej gry i radzę nie kombinować pod górkę tylko...