6
lip
Przejdź do komentarzy

Wzmocnienie ekipy studia West-Games

Współtwórca uniwersum S.T.A.L.K.E.R. i Survarium w ekipie studia West-Games


Coraz więcej informacji ujawnia West-Games na temat swojego projektu Areal. Jedną z najważniejszych jest ogłoszenie dołączenia do ekipy studia Aleksieja Sytjanowa. Jest zarówno konsultantem ws. projektowania gry Areal jak i producentem tego tytułu. Do nowej ekipy przyszedł gdy skończył pracę nad scenariuszem i uniwersum gry Survarium w studio Vostok Games, co oficjalnie ogłosił jeszcze 25 września 2013 roku. W Europie Wschodniej uważany jest za legendarną postać w branży gier ponieważ na swoim koncie ma napisane scenariusze do takich tytułów jak S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla czy zamrożonego projektu S.T.A.L.K.E.R. 2. A w roku 2007 na wystawie KRI zdobył grand prix i nagrodę w wysokości 50 000 USD za najlepszą koncepcję gry w konkursie projektantów gier komputerowych.

Pomimo wzmocnienia zespołu twórcy gry Areal nadal borykają się z zarzutami graczy, konsekwentnie broniąc swojego projektu. Pozbieraliśmy wszystkie dotychczas opublikowane informacje i postanowiliśmy stworzyć jeden obszerny artykuł na temat gry Areal. Zapraszamy do lektury tutaj lub działu Artykuły.

Wzmocnienie ekipy studia West-Games4.255

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 4.2/5 (5 votes cast)

6 odpowiedzi do Wzmocnienie ekipy studia West-Games


t_man
06.07.2014, 21:37

LA wyszło, po nim nie będzie już nic.

Kaach
06.07.2014, 22:20

Areal wont be
Mówię wam

Alchemik
07.07.2014, 0:41

Przepraszam, widzieliście może Kurczaka? Skur***** zalega z czynszem i gonię go z maczetą przez całe miasto.

Kpuc
07.07.2014, 8:06

Napisał scenariusz do jednej gry i został legendą, spoko.

Glaeken
07.07.2014, 9:45

@Kpuc: na wschodzie stalker jest grą kultową inaczej nie chwaliliby się sytjanowem.

xKoweKx
09.07.2014, 12:46

Kpuc, przecież do Survarium również napisał scenariusz. :)


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • stpauli « 21 lipca 2017, 22:00
    Na jakim etapie jest spolszczenie, jeśli w ogóle jest tworzone?
  • Monus « 17 lipca 2017, 19:14
    A tak na serio to bez kitu mógł by ktoś zapodać save z końca agropromu poraz 3 zaczynam grę od nowa nie mam siły...
  • Monus « 17 lipca 2017, 19:12
    Ludzie dajcie save z konca agropromu !!! :D
  • duch1911 « 9 lipca 2017, 13:44
    Tu macie DC od razu z patch’em. Ponoć lepiej działa, niż normalne 1.4000 + 1.4002. http://www.moddb....
  • JackoM14 « 6 lipca 2017, 17:54
    zeebee – Bądź cierpliwy :) Na pewno stalkerzy je opublikują.
  • Gra planszowa "Zona"
    Od kilku miesięcy powstaje fanowski projekt gry planszowej o nazwie "ZONA" osadzonej w Strefie znane...