25
mar
Przejdź do komentarzy

Kilka rysunków do S.T.A.L.K.E.R. 2

Były dyrektor artystyczny projektu S.T.A.L.K.E.R 2 – Nikołaj Gatiłow, umieścił na swojej stronie internetowej pięć kolejnych, dotychczas niepublikowanych rysunków koncepcyjnych do niedoszłej kontynuacji serii gier komputerowych S.T.A.L.K.E.R.:

Od lewej: magazyn, nocna lokacja, bunkier, schron przeciwbombowy i jego wnętrze

Kilka rysunków do S.T.A.L.K.E.R. 24.753

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 4.7/5 (3 votes cast)

11 odpowiedzi do Kilka rysunków do S.T.A.L.K.E.R. 2


Gizbarus
25.03.2013, 20:58

Nieźle. Schron przeciwbombowy przypomina mi podobne miejsce w Clear Sky – na bagnach, niedaleko kościoła.

lukebuka
25.03.2013, 21:48

Jakże szkoda, że to jedyne, co pozostało z tak ambitnego projektu, a tak pięknie się zapowiadało.

dodik18
26.03.2013, 12:12

nie będzie 2 ???

silos
26.03.2013, 13:37

Ja wierze,że po zakończeniu pracy nad survarium twórcy powrócą do Stalkera 2.Przecież już mają podwaliny pod tą produkcje.Ludzie więcej wiary ;)

Grzesiu10
27.03.2013, 21:00

Wiara wiarą, ale bez praw do tytułu, które ciągle w swoich łapskach ma Grigorowicz byli pracownicy gsc niestety nic nie mogą zrobić.
@dodik18 niestety najprawdopodobniej nie będzie.

cacyslaw
28.03.2013, 18:05

ja tez mam nadzieje że wyjdzie S.T.A.L.K.E.R 2 a moze napisać do gsc czy nie potrzebują pomocy jakieś nóż widelec pomożemy w stalkerze 2 co wy na to

elek
29.03.2013, 7:56

GSC: wszyscy czekamy na S.T.A.L.K.E.R 2!
Wysłuchajcie nas!

elek
29.03.2013, 7:57

GSC: wszyscy czekamy na S.T.A.L.K.E.R 2!
Wysłuchajcie nas!
Prosimy!

cacyslaw
29.03.2013, 18:52

nie o takie coś mi chodziło

Meesh
06.04.2013, 11:02

GSC = Grigarowicz Siergiej Konstantinowicz, więc nie mylcie bytów prawnych, panowie. Jego programiści to zupełnie odrębna para kaloszy.

Jaay28
09.04.2013, 21:02

Czy zauważyliście liczby na tych obrazkach? 10 w magazynach 2 na schronie i 16 w jego wnętrzu? Czyżby zapowiedź? :)


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • fabestTOPedalke « 15 kwietnia 2020, 21:55
    nic
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:35
    co jest kurwa
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:34
    @up Od takich rzeczy jest forum kolego
  • rabit500 « 11 kwietnia 2020, 20:44
    Witam Czy ktoś z użytkowników wyjaśni mi jak zainstalować krok po kroku spolszczenie.
  • SKORpion_0505 « 25 marca 2020, 22:20
    Ciekawie się zapowiada, czekać tylko na kolejne screeny :)
  • Premiera Metro Exodus
    Dziś debiutuje nowa część kultowej sagi Metro o podtytule Exodus. Nowością jest otwarty świat i ...
  • Studio GSC zamknięte?
    Stalkerowski światek żyje informacją, jakoby studio GSC Game World miało zostać zamknięte, a prace n...