- Powrót po 20 latach
autor: KoweK » 2026-06-13, 09:06 - [STALKER Complete 2009]
autor: KoweK » 2026-06-11, 20:06 - [Oblivion Lost Remake]
autor: atikabubu » 2026-05-21, 19:05 - Iskierka
autor: Jakub Brodnica » 2026-05-13, 21:05 - Muzyka - czytaj pierwszy post!
autor: ThaiWarrior » 2026-05-4, 12:05
- Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...] - ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...] - Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
- S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha « Pozostałe pliki
77578 pobrań - Patch 1.6.02 « Zew Prypeci
57536 pobrań - Zew Monolitu: Ukryte Ścieżki « Cień Czarnobyla
29503 pobrań - Patch 1.0005 « Cień Czarnobyla
23121 pobrań - Patch 1.5.10 « Czyste Niebo
20586 pobrań

Aktualizacja 1.4007 do Lost Alpha
Dzisiaj miała miejsce premiera długo oczekiwanej i zarazem finalnej modyfikacji Lost Alpha w wer...
Next Day - kolejny survival ze wschodu
Za wschodnią granicą kolejne małe studio - Soff Games - pracuje nad projektem przypominającym serię ...





No, grubo… Fajna anomalia przy elektrowni, miasto (Limańsk?) pełne mgły a jego klimat nieco jakby...
Nie ma płodzików. Typowe nibembeństwo GSC.
Coraz trudniej o te obrazki świąteczne w tematyce Stalkera.
Przepiękny obrazek. Nibypies w świątecznych porteczkach i serce Czarnobyla jako gwiazdka na choinkę mnie...
W końcu po tylu latach przeczytać ten wpis – świetne uczucie :)