Pełną wersję video-wywiadu w języku rosyjskim oraz jego wersję polską znajdziecie pod tym linkiem lub w dziale Artykuły.
Pełną wersję video-wywiadu w języku rosyjskim oraz jego wersję polską znajdziecie pod tym linkiem lub w dziale Artykuły.

13 odpowiedzi do Wywiad z Aleksiejem Sytjanowym

No, może się coś wyjaśni.
Link zgasł…
Otwórz bez nowej karty tylko bezpośrednio tutaj. Ciekawy artykuł, jeżeli będzie tak jak była mowa, że zadań będzie jeszcze więcej niż w CoP to będzie ciekawie. Tylko mnie zastanawia… Mówił, że wydarzenia są po SoC, czyli przed czy po CoP, ale jak wiadomo CoP zaczyna się zaraz po SoC (chyba).
Mi się zdaje że przed. Jak by miały być po, to by powiedział że wydarzenia będą po CoP.
Ale CoP dzieje się od razu po Soc, może będzie w tym samym czasie co CoP, ale inna historia?
Dowiedziałem się tyle ile wiem od wielu miesięcy: ‘Stalkera 2 najprawdopodobniej nie będzie, ale trzeba być dobrej myśli.” Aż się rzygać od tego chce…
Do stalkera 2 jeszcze daleka droga… Póki co zobaczcie tego moda do Cienia Czarnobyla przed chwilą znalazłem, nowe tekstury. Zobaczcie zdjęcia… jak dla mnie ten mod wymiata w kosmos. http://www.moddb.com/mods/k10-vision/images
Zwróćcie uwagę na ościeżnicę drzwi jak świetnie widać starą farbę http://www.moddb.com/mods/k10-vision/images/closer-dammniti-said-closer5#imagebox
[Uwaga! Możliwe spojlery!]
Wcześniej ogłaszano, że głównym bohaterem będzie Striełok, czyli wynikałoby, że gra wyjaśniłaby, co działo się z główną postacią serii między finałem SoC a końcówką CoP, gdy pojawia się w Prypeci.
Jeżeli Striełok przeżył zakończenie CoP, to powiedziane jest, że zaczął pracować jako konsultant dla rządu, więc może druga część miała opowiadać o nowej wyprawie do Zony, której by przewodził. [Koniec spojlerów]
Zdania Sytjanowa o obecnej sytuacji w GSC nie traktowałbym jako coś niepodważalnego, pamiętajmy, że gość już tam nie pracuje. Oficjalne komunikaty ze studia mówią o wznowieniu prac. Choć zespół jest osłabiony, to chyba pokonali kryzys, a prace nad nową częścią są w toku (choć nie wiadomo, na jakim stadium).
Mam pytanie. BO przeczytałem ten wywiad i dalej nie rozumiem czy S.T.A.L.K.E.R 2 wg wyjdzie ??Jakby ktoś mógł to by mi podrzucił jakieś informacje z góry dziękuje.
Tuzim, jakby ktoś wiedział to już by było na głównej.
@tuzim: https://twitter.com/#!/gscstalker/status/150324514121719808
To jest oficjalne stanowisko studia.
Nie, nie. Oficjalnego stanowiska GSC i jego szefa NIE MA. Póki Grigorowicz nie zabierze w końcu głosu w tej sprawie, to możemy się tylko domyślać, czy STALKER 2 rzeczywiście jest w produkcji czy nie.


- Bajki Popromienne
autor: KlepkaStalker » 2021-04-11, 21:04 - Ulubiony artefakt
autor: Zgredzior » 2021-04-11, 12:04 - Ulubiona pukawka (pukawki)
autor: Zgredzior » 2021-04-11, 11:04 - Jaki tytuł ma ta książka? Strzępki wspomnień.
autor: KlepkaStalker » 2021-04-11, 10:04 - S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny
autor: KOSHI » 2021-04-4, 07:04
- Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...] - ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...] - Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
- S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha « Pozostałe pliki
71552 pobrań - Patch 1.6.02 « Zew Prypeci
53842 pobrań - Zew Monolitu: Ukryte Ścieżki « Cień Czarnobyla
25844 pobrań - Patch 1.0005 « Cień Czarnobyla
20371 pobrań - Patch 1.5.10 « Czyste Niebo
18173 pobrań

Kalendarz 05/2011
GSC chyba zaspało albo świętowało razem z bratnim narodem rosyjskim...
Wywiad z Aleksiejem Sytjanowym
W kwietniowym numerze rosyjskojęzycznego miesięcznika poświęconego grom komputerowym Шпиль!, poza do...
Trudograd - gra od twórców ATOM RPG
Trudograd to samodzielny dodatek do gry ATOM RPG, o której wspominaliśmy jakiś czas temu. Akc...
Dzięki, zaktualizowane.
Pierwszy raz widzę niepubliczne Developer Diary. Tu jest film publiczny: https://www.youtu...
Zero nowych informacji! :u3:
Może być! Dobry teaser. P.s. Czemu nie działa przycisk Kontakt? :) Jak mogę się skontaktować z właścicielami...
Mieli coś dać przed końcem roku to dali xD