27
wrz
Przejdź do komentarzy

Okładka i fabuła „Ślepej Plamy”

Wydawnictwo Fabryka Słów opublikowało okładkę i krótką prezentację fabuły powieści „Ślepa Plama” autorstwa Wiktora Noczkina. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, książka zadebiutuje na polskim rynku na początku listopada.

Ślepa Plama

„Ślepa Plama” - okładka

- Literatura powiązana z grą komputerową to znak naszych czasów – uważa Noczkin, cytowany przez Fabrykę Słów. Według opublikowanych informacji, w serię S.T.A.L.K.E.R. wciągnął go Andriej Lewickij, który był jednym z pionierów serii książek osadzonych w uniwersum gry. Za jego namową, Noczkin zagrał w Cień Czarnobyla i atmosfera gry go porwała.

Poniżej założenia historii opowiadanej w „Ślepej Plamie”:

Ślepy jest chyba jednym z najbardziej pechowych stalkerów. A jednak to właśnie jemu zaproponowano, by został przewodnikiem wybitnego uczonego Dietricha van de Meera.

Dietrich nie płaci nazbyt hojnie i porywa się na niemalże samobójcze ryzyko – ale Ślepy, szczerze mówiąc, nie za bardzo ma w czym przebierać.

Wkrótce tej dość dziwnej drużynie przychodzi się zetknąć z cokolwiek nietypowym problemem – zbadaniem sprawy tajemniczych zniknięć stalkerów, wciąż ginących w jednym i tym samym sektorze Zony. Co takiego im się przydarzyło? Jaki spotkał ich los? Tego nie wie nikt.

Jedynym tropem Ślepego i Dietricha są pijackie opowieści byłego stalkera, przysięgającego na wszystkie świętości, że to właśnie tam znajdują się szczególnie bogate pola artefaktów…

Okładka i fabuła „Ślepej Plamy”5.052

informacje o wpisie:

  • 27 września 2013, 20:54
  • kategoria: ogólna
Soviet
autor:
Soviet

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

10 odpowiedzi do Okładka i fabuła „Ślepej Plamy”


Handlarz
28.09.2013, 0:39

Czekam z niecierpliwością :D

snorek
28.09.2013, 9:15

Ciekawa okłatka tej książki.

Gertgar
28.09.2013, 11:35

Ile to cudeńko ma stron? Ktoś wie?

Genera Golonka
28.09.2013, 11:58

A mi się okładka podoba. I mam głęboko gdzieś, że obok tego ziomka lewituje licznik Geigera. :D

Gorianov
28.09.2013, 12:20

Da.. Trzeba czekać.

tropiciel1998
28.09.2013, 17:45

Przypomina okładkę ołowianego świtu

Rusznikarz
30.09.2013, 15:32

Zapowiada się ciekawie, a okładka super.

Nowy
01.10.2013, 19:54

Fajnie się zapowiada. Przeczytałem “Ołowiany Świt” jest mega, ale brakuje mi dalszych części, bo ta “Ołowiany Świt” super!

Sorokin
09.10.2013, 1:46

Ciekawe.. :)

Meesh
18.10.2013, 10:09

Książka jest wy*ebana w kosmos, a kolejne moje w kolejce :D


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 26 marca 2021, 19:03
    Dzięki, zaktualizowane.
  • mbwrobel « 26 marca 2021, 16:51
    Pierwszy raz widzę niepubliczne Developer Diary. Tu jest film publiczny: https://www.youtu...