10
lut
Przejdź do komentarzy

Metro 2033 – Nowy Trailer

Metro 2033: Trailer #3

Pojawił się trzeci oficjalny trailer gry Metro 2033: The Last Refuge. Standardowo zaczyna się gadką (chyba) głównego bohatera, w dalszej części pokazano trochę zwykłego chodzenia oraz niezwykle efektownie prezentująca się walka z przeciwnikami. Miejscami naprawdę przypomina to efektowność serii Call of Duty. Mamy nadzieję, że (wszech)obecne skrypty nie zepsują tej gry, ani nie będzie liniowa.

Obejrzyj Trailer #3 na YouTube.com

Metro 2033 - Nowy Trailer5.052

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

8 odpowiedzi do Metro 2033 – Nowy Trailer


Elvis Scatter
10.02.2010, 7:10

Szczerze mówiąc to nie lubię ani mutantów, ani potworów, ale i tak gra zapowiada się przednio.

Spaqin
10.02.2010, 8:12

Będzie liniowa. Nie bardzo się da zrobić grę nieliniową dość mocno opierając się na książce. Stalkerowi to wyszło tylko dlatego, że z książki wzięło się dosłownie kilka elementów, a tu z tego co wiem cała historia ma się opierać na książce, w której bohater szedł od stacji do stacji…

Chyba, że coś pokręciłem.

Windmaker
10.02.2010, 13:34

Ale z drugiej strony Stalker to gra pozwalająca na wałęsanie się po lokacjach a fabuła tylko w SoH-u była ciekawa – bo było to coś innego. A tu przynajmniej gra będzie miała ciekawą fabułę. Zwiastuny są ciekawe. No i rzeczywiście wygląda efektownie.

Miczkos
10.02.2010, 16:11

Dobreeee tylko czekać aż wyjdzie :)

Orenos
10.02.2010, 21:41

Elvis Scatter , to co ty robisz na tej stronie ? 0.o

per-kac
14.02.2010, 21:06

Gra świetna szkoda że tak malo znana

ghost029
17.02.2010, 11:23

Świetny Trailer zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy.Może tylko moje pierwsze wrażenie ale podobna do stalkera….ale to tylko odczucie

SHARPSHOOTER
27.02.2010, 11:35

Uważam iż klimat gry powinien być zbliżony do Stalkera, a może nawet i duuużo lepszy. Martwi mnie tylko to czy gra nie będzie mocno liniowa, bo jak będzie z liniowością tak jak w Call of Duty MW2 to po prostu będzie straszna kaszana i porażka dla THQ.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • zdzichorowerzysta « 27 kwietnia 2022, 5:13
    Kurde, samodzielnie napisał taki dobry tekst? xD
  • xKoweKx « 26 kwietnia 2022, 21:35
    Bardzo ładny news
  • KarwaPL « 3 marca 2022, 18:12
    Mega im współczuję. Mam u siebie w firmie również Ukraińców. Zamartwiają się sytuacją swoich rodzin.
  • KarwaPL « 14 stycznia 2022, 12:26
    What da funk?!