10
lut
Przejdź do komentarzy

Metro 2033 – Nowy Trailer

Metro 2033: Trailer #3

Pojawił się trzeci oficjalny trailer gry Metro 2033: The Last Refuge. Standardowo zaczyna się gadką (chyba) głównego bohatera, w dalszej części pokazano trochę zwykłego chodzenia oraz niezwykle efektownie prezentująca się walka z przeciwnikami. Miejscami naprawdę przypomina to efektowność serii Call of Duty. Mamy nadzieję, że (wszech)obecne skrypty nie zepsują tej gry, ani nie będzie liniowa.

Obejrzyj Trailer #3 na YouTube.com

Metro 2033 - Nowy Trailer5.052

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

8 odpowiedzi do Metro 2033 – Nowy Trailer


Elvis Scatter
10.02.2010, 7:10

Szczerze mówiąc to nie lubię ani mutantów, ani potworów, ale i tak gra zapowiada się przednio.

Spaqin
10.02.2010, 8:12

Będzie liniowa. Nie bardzo się da zrobić grę nieliniową dość mocno opierając się na książce. Stalkerowi to wyszło tylko dlatego, że z książki wzięło się dosłownie kilka elementów, a tu z tego co wiem cała historia ma się opierać na książce, w której bohater szedł od stacji do stacji…

Chyba, że coś pokręciłem.

Windmaker
10.02.2010, 13:34

Ale z drugiej strony Stalker to gra pozwalająca na wałęsanie się po lokacjach a fabuła tylko w SoH-u była ciekawa – bo było to coś innego. A tu przynajmniej gra będzie miała ciekawą fabułę. Zwiastuny są ciekawe. No i rzeczywiście wygląda efektownie.

Miczkos
10.02.2010, 16:11

Dobreeee tylko czekać aż wyjdzie :)

Orenos
10.02.2010, 21:41

Elvis Scatter , to co ty robisz na tej stronie ? 0.o

per-kac
14.02.2010, 21:06

Gra świetna szkoda że tak malo znana

ghost029
17.02.2010, 11:23

Świetny Trailer zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy.Może tylko moje pierwsze wrażenie ale podobna do stalkera….ale to tylko odczucie

SHARPSHOOTER
27.02.2010, 11:35

Uważam iż klimat gry powinien być zbliżony do Stalkera, a może nawet i duuużo lepszy. Martwi mnie tylko to czy gra nie będzie mocno liniowa, bo jak będzie z liniowością tak jak w Call of Duty MW2 to po prostu będzie straszna kaszana i porażka dla THQ.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • AoAkinari « 27 czerwca 2020, 10:35
    U mnie z kolei gra jest nie grywalna przez celnosc jaką mają boty. Przesada kompletna i nie idzie tego...
  • Tajgerpl « 26 czerwca 2020, 20:47
    Witam wywala mnie do pulpitu przy tej treningowej misji mianowicie jak muszę dedektorem znaleśc artefakt...
  • fabestTOPedalke « 15 kwietnia 2020, 21:55
    nic
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:34
    @up Od takich rzeczy jest forum kolego
  • rabit500 « 11 kwietnia 2020, 20:44
    Witam Czy ktoś z użytkowników wyjaśni mi jak zainstalować krok po kroku spolszczenie.