2
gru
Przejdź do komentarzy

Kalendarz 12/2011


Kalendarz 12/20114.556

informacje o wpisie:

  • 2 grudnia 2011, 17:37
  • kategoria: ogólna
xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 4.5/5 (6 votes cast)

12 odpowiedzi do Kalendarz 12/2011


Piterxd
02.12.2011, 17:53

dalej ten beznadziejny layout

Kontroler
02.12.2011, 18:03

Coś Ci się nie podoba? :D proste – nie komentuj :).

PeterHD
02.12.2011, 18:58

Popieram Kontrolera. Nawet dobre, 7/10 punktów. No i szybka reakcja, nawet nie zauważyłem że już jest grudzień

xKoweKx
02.12.2011, 20:15

Layout? Layout jest ok, tylko gorzej z tym, co jest w tym layoucie. Nudne zdjęcie kolejne…

Ozi
02.12.2011, 23:02

Sad sign is sad :( .

Junx
03.12.2011, 8:54

Mi tam się podoba :) Lepsze jak styl “budowlany”.

Borgan
03.12.2011, 13:32

A dla mnie fazerski, jak las w którym bawiłem się w młodości…

LastEr
03.12.2011, 15:07

Na początku pomyślałem, że to przycisk “play” :D

chwialek
04.12.2011, 15:47

Jak dla mnie rewelacja. Zassane i na pulpicie wrzucone :)

szczypiorofix
06.12.2011, 10:37

Fajne fajne, już powoli nudził mi się “motyw budynkowy”, tapeta zmieniona. Co do znaku to też skojarzyło mi się od razu z przyciskiem PLAY ;)

Falubaz
13.12.2011, 11:05

Bardzo fajny a ten las przypomina mi misje w call of duty 4. :D

Vidic
25.01.2012, 3:55

Fajny,fajny.Podoba mi się.Teraz czekam na coś bardzie odwzorowanego na Prypeci,coś w stylu widoku z dachu itp.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.
  • Nyguz « 16 czerwca 2021, 1:33
    No siemanko! Po 6 latach powraca syn marnotrawny i zapowiada, że jara się niemiłosiernie :) Będzie grane do...