Ten kalendarz budzi słuszne skojarzenia z tym, co dzieje się u mnie teraz w domu…
10 odpowiedzi do Kalendarz 08/2011

…czyli remont!
Pięć gwiazdków!
A screena z gry to nie dadzą.
A co mają dać? Skrina z SDK z ćwiartką mapy bez drzew? :P
Dom Ci się rozpada? :P
Choćby screena modelu postaci. :P
To źle robią ten remont, dziury w suficie widzę :E
Na modele postaci się napatrzysz jeszcze, a tu…. tapeta odchodzi;)
wreszcie zmienię tapetę na odpowiednią ;)
Wykręcone, podryzowane, takich pomarańczy na ścianie to ni chu cha nie ma w realu, chyba że jesteś Goya, ukłon do Terminusa;). Innymi słowy Adobe rulez i propaganda rulez, ale to nie szkodzi, trochę śmieszna ta tapeta w sumie.

- Powrót po 20 latach
autor: KoweK » 2026-06-13, 09:06 - [STALKER Complete 2009]
autor: KoweK » 2026-06-11, 20:06 - [Oblivion Lost Remake]
autor: atikabubu » 2026-05-21, 19:05 - Iskierka
autor: Jakub Brodnica » 2026-05-13, 21:05 - Muzyka - czytaj pierwszy post!
autor: ThaiWarrior » 2026-05-4, 12:05
- Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...] - ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...] - Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
- S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha « Pozostałe pliki
77576 pobrań - Patch 1.6.02 « Zew Prypeci
57535 pobrań - Zew Monolitu: Ukryte Ścieżki « Cień Czarnobyla
29497 pobrań - Patch 1.0005 « Cień Czarnobyla
23119 pobrań - Patch 1.5.10 « Czyste Niebo
20583 pobrań
Solucja do Zewu Prypeci
Były szczegółowe mapy, teraz czas na coś innego - solucję, którą wraz z djcycem przygotowaliśmy dla ...
Chernobyl Liquidators - beta testy
Twórcy gry Chernobyl Liquidators Simulator zapraszają wszystkich chętnych na otwarte beta testy ...




No, grubo… Fajna anomalia przy elektrowni, miasto (Limańsk?) pełne mgły a jego klimat nieco jakby...
Nie ma płodzików. Typowe nibembeństwo GSC.
Coraz trudniej o te obrazki świąteczne w tematyce Stalkera.
Przepiękny obrazek. Nibypies w świątecznych porteczkach i serce Czarnobyla jako gwiazdka na choinkę mnie...
W końcu po tylu latach przeczytać ten wpis – świetne uczucie :)