6
lip
Przejdź do komentarzy

Promocja S.T.A.L.K.E.R.’a na Steamie

S.T.A.L.K.E.R. za 10 zł

Summer Camp Sale to wakacyjna wyprzedaż na Steamie, która trwa od 30 czerwca do 10 lipca. Od niedawna za niecałe 10 złotych (2,49€) można kupić każdą część S.T.A.L.K.E.R.’a. Jest to świetna okazja dla tych, co jeszcze w grę nie grali. Niestety, jedyną wadą takowych wersji jest brak naszego lektora Mirosława Utty oraz całej polskiej lokalizacji, oraz – z tego, co nam wiadomo – modyfikacje nie działają. Link do oferty w newsowym obrazku.

Promocja S.T.A.L.K.E.R.'a na Steamie5.052

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

9 odpowiedzi do Promocja S.T.A.L.K.E.R.’a na Steamie


Wheeljack
06.07.2011, 12:14

Ło, brak polskiej wersji i niedziałające mody. Kto to kupi? :E

Kumpel111
07.07.2011, 9:43

Nie kupią a ściągną :E

Borgan
07.07.2011, 16:25

Jeżeli można grać przez neta to może się połasze tylko pytanie brzmi czy działają patche na tą wersje bo na multi graja perwnie na nowszych patchach

Tykersky
07.07.2011, 19:26

Na najnowszym bo ostatnio gram na multi w Cien czarnobyla, wiec jesli patche nie beda dzialac to nikt tego nie kupi ;p

xKoweKx
08.07.2011, 3:19

Steam automatycznie aktualizuje grę do najnowszej wersji.

Crew
08.07.2011, 11:21

Mi mody działają bez problemu …. Ps. Ma ktoś zaktualizowany plik językowy PL do czystego nieba gdyż potrzebuję ;p

Realkriss
11.07.2011, 10:26

Przy cenie zjadło ci “ch” w złotych.

xKoweKx
11.07.2011, 23:20

Dziemki, dziemki. :D

Elder
12.07.2011, 16:52

Taki brak polskiej wersji,że wystarczy ściągnąć grę ze steama’a . Włączyć ją. Wyłączyć i zainstalować spolszczenie do którego link znajdziecie pod tym adresem : http://www.portal24h.pl/pobierz/detale/spolszczenie-do-gry-p-s/726-s.t.a.l.k.e.r.-shadow-of-chernobyl.html .
Jak dla mnie to wszystko jest takie jak w pudełkowej wersji PL bo miałem okazję przejść SoC (pożyczyłem grę od kolegi w wersji BOX PL jakieś 4 lata temu) .
Osobiście zdecydowałem się na kupno steam key’a bo zawsze mogę sobie ściągnąć grę ponadto cena jest relatywnie niska :). Pozdrawiam


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • SKORpion_0505 « 25 marca 2020, 22:20
    Ciekawie się zapowiada, czekać tylko na kolejne screeny :)
  • czog « 25 marca 2020, 17:14
    Płomyk nadziei jeszcze płonie. Oby coś jeszcze pokazali w najbliższym czasie.
  • KarwaPL « 24 marca 2020, 12:12
    W mordę, ile jeszcze będą kazali na siebie czekać ?! Już nie mam w co grać ! :-D
  • HuczuL « 13 marca 2020, 10:15
    Premiera gry będzie zapewne W TYM roku, oglądnijcie https://www.youtube. com/watch?v=f_qUPhjH HOA&list=PL...
  • slawek243 « 26 lutego 2020, 3:38
    Mam pytanie. Czemu nie można pobrać spolszczenia??