31
mar
Przejdź do komentarzy

Dziesięciolecie Stalker.pl

Na początek obejrzyjcie to co dla Was przygotowaliśmy z okazji dziesięciolecia. Na początku roku, 25 stycznia, siedząc z Glaekenem przy coli i piwie, narodził się pomysł powstania krótkiego filmu, który zapowie nasze dziesięciolecie… Po upływie około miesiąca udało nam się zebrać ekipę i nagrać to co wymyśliliśmy, następnie zmontować by w końcu po prawie 3 miesiącach pokazać wam owoc naszej pracy:

Trudno uwierzyć w to, że to już 10 lat! Dokładnie 20 kwietnia 2004 roku – na długo przed premierą pierwszej gry serii S.T.A.L.K.E.R. – wystartowała obecnie już największa strona traktująca o uniwersum S.T.A.L.K.E.R. w Polsce i jedna z najdłużej działających stron poświęconych tej tematyce na całym świecie. Uwierzcie, że było ich naprawdę dużo… Od 10 lat aktywnie informujemy Was nie tylko o projektach studia GSC Game World, które pod koniec 2011 roku zostało praktycznie zamknięte i już nigdy nie wrócą dawne czasy, ale również o innych produkcjach w klimatach post-apokaliptycznych ze wschodu, często tworzone przez tych samych ludzi, którzy byli odpowiedzialni za stworzenie serii S.T.A.L.K.E.R..

Pół roku po otwarciu strony Stalker.pl wystartowało pierwsze polskie forum o tej grze. Do dzisiaj napisaliście na nim ponad 200 000 postów w ponad 10 000 tematach i pomimo braku nowej gry od ponad 4 lat, współczynnik postów na dzień ciągle rośnie.

26 kwietnia tego roku będzie dniem wyjątkowym, jest to już 28 rocznica katastrofy w Czarnobylu ale i dzień w którym organizujemy event by uczcić nasze dziesięciolecie. Spodziewajcie się m.in.: Arkadiusza Podniesińskiego, który uchyli rąbka tajemnicy kulis powstawania serii filmowej Alone in the Zone, opowie jak się przygotować i co warto zwiedzić w Strefie Czarnobylskiej; Michała Gołkowskiego, który zaprezentuje swoją drugą książkę pt. Drugi Brzeg i jednocześnie kontynuację Ołowianego Świtu, osadzone w uniwersumS.T.A.L.K.E.R.; przedstawiciela z ekipy Dezowave i jednocześnie jednego z Administratorów naszej strony, który pokaże nam słynną modyfikację, a raczej pełnoprawny produkt o nazwie S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha. Tak, “LA będzie”… oraz moja skromna osoba czyli główny administrator tej strony, z którą “męczę się” już prawie 9 lat. Przedstawię Wam najciekawsze wydarzenia, które miały miejsce w ciągu tych 10 lat a następnie będziecie mieli okazję zapytać nas – ekipę Stalker.pl – o wszystko (no prawie ;)), co związane z działalnością strony. Oprócz tego opowiem jak zaczęła się moja przygoda z uniwersum S.T.A.L.K.E.R., która trwa już prawie 12 lat. To tylko kluczowe punkty programu imprezy… z upływem czasu odsłonimy więcej atrakcji.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie 26 kwietnia br. do Warszawy do lokalu Parking Bar przy ul. Nowogrodzkiej 27 na godz. 16:00 – ZAPARKUJ W ZONIE: DEKADA STALKERÓW. Widzimy się, pijemy, rozmawiamy i imprezujemy tak długo jak damy radę!

W imieniu własnym, wszystkich tych którzy przez te lata dołożyli swoją cegiełkę w rozwój strony Stalker.pl i obecnej redakcji… Dziękuję Wam za wspaniałe 10 lat!

Stalker.pl © 2004-2014

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

4 odpowiedzi do Dziesięciolecie Stalker.pl


Voldi
31.03.2014, 18:42

Misza z fajką w zębach, Małżonka pewnie dobrze wałkiem plecy wymasowała :D Ogólnie sam film może średnio ciekawy, ale to “post scriptum” genialne. Podejrzewam, że nawet w 10% nie oddało tego, co będzie się działo już za niecały miesiąc!

Do zobaczyska, Stałkiory!

M3Fis70
31.03.2014, 19:40

Moje cztiery lata liczą się do ogólnego 10 :D

Handlarz
31.03.2014, 22:36

U mnie to 7 lat będzie :)

leniwiec
27.04.2014, 21:40

A ja ok.2 lat ale na starym koncie ;)


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
 • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
  Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
 • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
  WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
 • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
  STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
 • Plaargath « 11 maja 2024, 0:25
  Mierda, ale my starzy jesteśmy…
 • KarwaPL « 29 kwietnia 2024, 8:09
  Będzie konkret
 • Czipi « 15 kwietnia 2024, 19:37
  Wszystkich 5 pozostałych forumowiczów da z siebie wszystko! :E
 • Leo05021 « 13 kwietnia 2024, 1:49
  Byłem tu
 • KarwaPL « 12 kwietnia 2024, 13:00
  Gimme S.T.A.L.K.E.R.2!