12
kwi
Przejdź do komentarzy

Premium Games

Zew Prypeci w Premium Games

Premium Games to:
• Seria wydawnicza Cenega, do której będą trafiać tylko najlepsze premiery, w możliwie najkrótszym czasie!
• Absolutnie kompletne wydanie – premierowa wersja gry wraz z aktualizacjami oraz ze wszystkim oficjalnymi dodatkami.
• Najwyższej jakości elegancka poligrafia, wyczerpujące drukowane instrukcje oraz ich wersje elektroniczne w formacie PDF na płycie z grą.
• Premium Disc – ekskluzywny dysk kolekcjonerski przeznaczony dla wszystkich miłośników gier komputerowych z grafiką, muzyką i filmami z gry!
• Wszystkie gry w profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

źródło: premiumgames.pl


Od jakiegoś czasu w ofercie dostępny jest również S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci za… 59,90. Do tego, z tego, co widać, w całkowicie nowej okładce. Cena prawdopodobnie nie ulegnie już zmianie (chyba że niższej).

Zew Prypeci, jak i kilka innych doskonałych tytułów (m.in. Resident Evil 5, Bioshock, Fallout 3) za cenę nie przekraczającą 59,90 PLN możecie kupić tutaj. Polecam również odwiedzić stronę główną: www.premiumgames.pl.

Premium Games5.051

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

7 odpowiedzi do Premium Games


Orenos
12.04.2010, 19:34

Super ;) Może w końcu kupię sobie CoP ;D

StalkerCiastek
13.04.2010, 15:40

Hmm, muszę sprawdzić. To Premium Games wygląda smakowicie :D. Niestety, wersja premierowa wydaje się być nieco uboższa od tej tańszej. Tak wygląda po waszym opisie. Muszę sprawić sobie grę z tej kolekcji i obadać sytuację ;)

k0ch4n
14.04.2010, 9:15

Coś tak trochę za szybko wypuścili na Premuim, w sumie dobrze :D

KarwaPL
18.04.2010, 1:44

Co z tego, skoro u mnie wciąż nie działa MP :-))))
Pzdr

DarkMaster
24.04.2010, 10:46

Szczerze to nie polecam Premium Games, są tylko kłopoty z tymi reedycjami np. BioShock był pełen błędów i ocenzurowany, jeszcze kilka jakichś innych gier tak miało ale już nie pamiętam tytułów.

MalinaOSG
09.05.2010, 13:21

Jak ja lubię kawały ale brawa dla twórcy tak się postarać by zrobić kawał szcun i pozdro.

MalinaOSG
09.05.2010, 13:26

a jeśli chodzi o zew to gra bardzo fajna, bardzo dużo zróżnicowanych zadań tylko szkoda że tak mało wal stalkerów na pierwszych 2 terenach.(I sorki za ten wszy komentarz źle kliknołem i nie trafiłem w to co chciałem, musze przestawić sobie czułość myszy).


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • KarwaPL « 8 października 2021, 20:01
    Dawać mi tu zaraz tego Stalkera!
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.
  • Sąsiedzi już grają!
    Grą nie tylko mogą cieszyć się mieszkańcy Rosji, bardzo niedługo odbędzie się również w krajach niem...