8
lis
Przejdź do komentarzy

Wpadka sklepu Carrefour?

Terminus podesłał nam ciekawą informację. Otóż w gazetce reklamowej sklepu Carrefour (Kraków Czyżyny) obejmującej ofertę od 12 listopada do 24 grudnia, możemy znaleźć taką oto informację:

"Fail" Carrefour-a?

'Fail' Carrefour-a?

Czy sklep Carrefour nieświadomie się pospieszył, czy może informacje zawarte w ów gazetce są prawdziwe?

Wpadka sklepu Carrefour?5.053

informacje o wpisie:

klawisz
autor:
klawisz

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

7 odpowiedzi do Wpadka sklepu Carrefour?


Michu
08.11.2009, 19:23

:D

Szpagin
08.11.2009, 19:27

Pożyjemy, zobaczymy. A nuż to nie będzie fail i w polskiego Stalkera zagramy w tym roku?

klawisz
08.11.2009, 19:35

Carrefour podał (powiedzmy, że prawdziwe) informacje nt. premiery i ceny, przed Cenegą. Tu widzę “fail-a”.

ESTCOBS
08.11.2009, 19:43

a to ciekawe :P bo na GRY ONLINE jest już podana data premiery Polskiej – Grudzień 2009 :]
A skoro ulotka obejmuję oferte do 24 grudnia ………

Tawarish Kozow
09.11.2009, 11:29

:)
Cena 120 zł
Stawiam bilety do Krakowa! (jak będe miał kase)
pielgrzymka mode?

Michu
09.11.2009, 13:08

Be carrefour.

StalkerCiastek
09.11.2009, 18:11

A jeśli to nie pomyłka? Może Carrefour dostał cynk do Cenegi. Ale jest to tajne i gracze o tym nie wiedzą. Łooo fajnie by było zagrac w Stalka na święta :). Poczekamy zobaczymy. W końcu prace nad polonizacją już dosyc daleko zaszły.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Rizun « 27 września 2020, 7:00
    1:08 – Obóz kotów koło Sidorowicza?
  • GajgerW « 15 września 2020, 23:09
    Cudowne, piękne!!!
  • caleb59 « 25 lipca 2020, 9:04
    Gra będzie działać na Unreal Engine 4, który nie ma problemów z wielowątkowością procesorów więc jest spora...