26
kwi
Przejdź do komentarzy

24. rocznica wybuchu w Czarnobylu

26 kwietnia 1986 r., godz. 01:23

To właśnie dzisiaj mija 24. rocznica wybuchu w Czarnobylu, która do dziś jest jedną z najpoważniejszych awarii przemysłowych, przez którą został skażony ogromny kawałek terenu w pobliżu reaktora. Do dziś miejsca te są wyludnione i niezamieszkałe. Aktualnie trwają tam prace nad budową nowego sarkofagu.

W związku z rocznicą, Discovery emituje ciekawe programy dotyczące tragedii. Na Discovery Historia o godzinie 17:00 będzie można obejrzeć film “Czarnobyl – w cieniu reaktora”, a od razu po nim (17:50) film “Bitwa o Czarnobyl”. Na Discovery World o godz. 20:00 odbędzie się premiera filmu “Czarnobyl – życie w strefie śmierci”. Zachęcamy do oglądania.

24. rocznica wybuchu w Czarnobylu4.855

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 4.8/5 (5 votes cast)

13 odpowiedzi do 24. rocznica wybuchu w Czarnobylu


StalkerCiastek
26.04.2010, 14:19

Gdyby nie awaria, nie byłoby Stalkera ;) Szkoda, że nie mam Discovery Historia. Na szczęście mam Worlda, więc jest co oglądać. Ah, jak ja bym chciał zobaczyć elektrownie na własne oczy!

xKoweKx
26.04.2010, 14:30

Byłby Stalker… a raczej Oblivion Lost w przestrzeni kosmicznej. :D

Dziarsky
26.04.2010, 14:50

Te filmy można znaleźć na googlevideo bądź youtube.

Czy aby nie jest to czas by zadać sobie po raz kolejny pytanie:
http://bispol.com/czarnobyl-tour/ ?

rafallpfan
26.04.2010, 17:46

Na jutubie to nie to samo co w łóżku z herbatką i przed tv:P

mateszew
26.04.2010, 19:08

aj szkoda nie mam (narazie)tv i nie obejrze.Dziwna godzina wybuchu reaktora 1.23?

Spaqin
26.04.2010, 21:04

@mateszew – równie dobrze mógłby wybuchnąć o godzinie 13:37 i wciąż byłby to przypadek…

Brewka
26.04.2010, 22:10

Jak by nie wybuchną to byśmy mieli niedaleko elektrownie atomową..teraz mamy teren skażony o wielkości 30 km…

Ozi
26.04.2010, 23:57

Chciałem obejrzeć ten film na world, ale zapomniałem, nie wiecie kiedy powtórka ^^ ?

Legat Martinus
27.04.2010, 9:18

Google – szukać programu telewizyjnego.

k0ch4n
27.04.2010, 15:19

Hmm… Zapowiada się ciekawie ;)

xKoweKx
27.04.2010, 17:01

Powtórka była dzisiaj o 7 rano z tego co pamiętam.

Imbefalasion
28.04.2010, 15:46

Kurde… nastawiłem się na obejrzenie, a tu: zamiast “W cieniu reaktora” zobaczyłem program o Trockim, a zamiast “Bitwy…” też coś o komunistach. :/
Jedynie “Życie…” mogłem obejrzeć, ale od czego jest internet. :D

Tiopos1
31.05.2010, 21:12

W “Życie…” jest o kotach -.-


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Heron « 2 lutego 2020, 0:47
    Całkiem przyjemny mod,pod względem stalibności wypada lepiej od lost alpha,na + napewno są wątki fabularne
  • korniszon « 26 stycznia 2020, 16:48
    Genialny mod.
  • caleb59 « 19 stycznia 2020, 15:07
    Niczego takiego nie ma i długo nie będzie znając GSC Gameworld.
  • KarwaPL « 19 stycznia 2020, 14:40
    Ktoś, coś wie o orientacyjnej dacie premiery ?
  • jedrek777 « 6 stycznia 2020, 21:30
    Tajemnica o której wszyscy wiedzą
  • Pryvit z Kiev ta GSC!
    Oleg Yavorski (ważna postać w produkcji gry) zawitał na naszym forum! Pisze po części w języku Ukrai...