14
gru
Przejdź do komentarzy

Zmiany na stronie studia GSC Game World

Napis głosi: niecierpliwie oczekiwany powrót

Po latach milczenia – ostatni wpis sięga grudnia 2012 roku – kilka dni temu zmienił się wygląd strony głównej studia GSC Game World. Rzecz jasna mowa o legendarnym ukraińskim studiu, które stworzyło gry serii S.T.A.L.K.E.R. i rzekomo zostało zamknięte w grudniu 2011 roku, gdy jednocześnie przerwano prace nad projektem S.T.A.L.K.E.R. 2. Na razie jeszcze nie wiemy, co jest przyczyną tej nagłej zmiany, ale niewątpliwie coś się za tym kryje.
Zmiany na stronie studia GSC Game World5.053

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

8 odpowiedzi do Zmiany na stronie studia GSC Game World


Czeczen
14.12.2014, 15:38

Coś się kroi…

Gertgar
14.12.2014, 16:53

Może S.T.A.L.K.E.R. 3? -.-

Omnibus
14.12.2014, 16:58

Widzę, że nowi Kozacy nadchodzą :suchar:

Nieznajomy X
14.12.2014, 17:43

Gertgar – licząc poprawnie to powinno być S.T A.L.K.E.R. 4 ;)

Kpuc
14.12.2014, 20:57

@Nieznajomy X – Te dwa osobne wątki nie są bezpośrednimi kontynuacjami wiec nie liczą się w ten sposób.

Gertgar
14.12.2014, 22:20

NI kłóćmy się, coś czuję że będzie to S.T.A.L.K.E.R. 10:P albo nawet 10 i 1/2. A tak an serio pewnie jakaś gówniana gierka na andro albo jakiś remake albo jakiś inny shit.

Phantom
15.12.2014, 14:06

Ja bym się z Kozaków cieszył ;)

A stronę może po prostu zmienili żeby była bardziej współczesna. W końcu utrzymują domenę, stare gry się jeszcze sprzedają to, warto aby strona nie odstraszała swoim wyglądem.

Alchemik
22.12.2014, 15:29

Co to za ładna pani wąpierz z obrazka? Czy to jakaś nowa gra od GSC?


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • fogbuks62 « 17 lutego 2018, 15:05
    Jakieś info na temat spolszczenia?
  • nidaros « 10 lutego 2018, 20:31
    Też macie taki problem że co chwile wywala czarny ekran i się ścina? Praktycznie uniemożliwia to grę :( Ani...