3
wrz
Przejdź do komentarzy

Ośrodek wypoczynkowy “Szmaragd”

Szmaragd

Szmaragd

Krążą słuchy jakoby GSC miało umieścić w Call of Pripyat nową lokację Emerald (Szmaragd), która notabene ma swoje realne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jest to wakacyjny obóz wypoczynkowy zlokalizowany niedaleko rzeki Prypeć na Ukrainie. Jest to typowy kurort wypoczynkowy powstały w latach 70-tych za czasów świetności Związku Radzieckiego. Jak wiele innych miejsc w okolicy obóz został opuszczony po katastrofie z 1986 roku. Twórcy postanowili ująć to miejsce w swojej najnowszej grze, a kilkanaście poniższych screenów “ekstra” pozwoli Wam przybliżyć bardziej swoisty urok tego miejsca.

Ośrodek wypoczynkowy "Szmaragd"5.055

informacje o wpisie:

  • 3 września 2009, 23:01
  • kategoria: ogólna
caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

4 odpowiedzi do Ośrodek wypoczynkowy “Szmaragd”


XRayKruk
04.09.2009, 14:05

Świetne miejsce ma klimat i urok!

xKoweKx
04.09.2009, 14:48

Chciałbym odwiedzić te miejsce w rzeczywistości. W grze zapewne będzie ta lokacja trochę cukierkowo wyglądać… ale może GSC mnie zaskoczy. :D

adin
05.09.2009, 20:58

W rzeczywistości wygląda naprawdę urzekająco :) Co do gry to jestem niestety innej myśli.

Psychol
05.02.2010, 22:56

TO nie są przypadkiem Izmuzdroje ? w Zatonie ?


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • mikew_86 « 13 czerwca 2018, 13:47
    Świetna wiadomość :D
  • caleb59 « 12 czerwca 2018, 21:04
    Grę uruchamiamy ze skrótu na pulpicie jaki tworzy się po jej instalacji (uruchamiamy jako administrator)....
  • Kaach « 29 maja 2018, 14:00
    fajnie
  • Handlarz « 25 maja 2018, 18:25
    Nareszcie :D
  • slawek243 « 19 maja 2018, 18:26
    Może to głupio zabrzmi. Ale jak to włączyć?
  • Preorder Zewu Prypeci
    Ruszył preorder S.T.A.L.K.E.R.-a Zew Prypeci. Cena detaliczna to 119.99 zł, a cena internetowa (skle...