27
wrz
Przejdź do komentarzy

Lost Alpha: Developer’s Cut – screeny

Ekskluzywne screeny z Lost Alpha: Developer's Cut

Ekskluzywne screeny z Lost Alpha: Developer's Cut

Dzięki uprzejmości ekipy dez0wave, twórców modyfikacji Lost Alpha przedstawiamy Wam garść ekskluzywnych screenów specjalnie dla stalker.pl z dodatku Developer’s Cut, nad którym obecnie trwają prace.



Developer’s Cut to swoiste rozszerzenie do modyfikacji Lost Alpha, które ma wzbogacić projekt o nowe pomysły, dodatki i poprawki, o których wspomnieliśmy jakiś czas temu.

O ile ekipa z dez0wave wyrazi taką chęć to z czasem postaramy się przybliżyć Wam nieco więcej materiałów i szczegółów dotyczących dodatku Developer’s Cut.

Lost Alpha: Developer's Cut - screeny5.052

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

4 odpowiedzi do Lost Alpha: Developer’s Cut – screeny


mayer99
27.09.2016, 17:16

Przeczadowo to wygląda, tekstury i cała reszta niczym z rodem z Autumn Aurora 2. Jak zapełnione zostaną ogromne pustki jakie utkwiły mi w pamięci z mojego gameplay’u z LA, jakieś nowe pukawki to znowu mnie zona pochłonie bez reszty ;)

caleb59
27.09.2016, 18:28

Lokacje zostaną zapełnione mutantami, NPC i Bóg wie czym jeszcze – jest to jedna z głównych zmian w Developer’s Cut.

Omnibus
27.09.2016, 22:07

DC won’t be.

trolololo
28.09.2016, 7:31

@Celeb byleby nie została zapełniona Bugtrapami.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • SKORpion_0505 « 25 marca 2020, 22:20
    Ciekawie się zapowiada, czekać tylko na kolejne screeny :)
  • czog « 25 marca 2020, 17:14
    Płomyk nadziei jeszcze płonie. Oby coś jeszcze pokazali w najbliższym czasie.
  • KarwaPL « 24 marca 2020, 12:12
    W mordę, ile jeszcze będą kazali na siebie czekać ?! Już nie mam w co grać ! :-D
  • HuczuL « 13 marca 2020, 10:15
    Premiera gry będzie zapewne W TYM roku, oglądnijcie https://www.youtube. com/watch?v=f_qUPhjH HOA&list=PL...
  • slawek243 « 26 lutego 2020, 3:38
    Mam pytanie. Czemu nie można pobrać spolszczenia??
  • Lost Alpha - premiera
    Najdłużej oczekiwana modyfikacja jest już do pobrania z naszych serwerów. Wczoraj natomiast pokazali...