3
gru
Przejdź do komentarzy

“Spełniacz Życzeń” – wyniki

The Wish czyli zwycięska praca Rafała Gabriela

Konkurs „Spełniacz Życzeń” jest kolejnym dowodem na to, że nasi czytelnicy potrafią stworzyć naprawdę świetne rzeczy. Otrzymaliśmy 39 zgłoszeń w tym 1 film nakręcony tradycyjną metodą, dwie animacje (jedna zrobiona od zera), 7 grafik oraz 29 opowiadań (5 z nich zostało odrzucone, bo były niezgodne z regulaminem).

Nie przeciągając – zwycięzcą został Rafał Gabriel. Stworzył on świetną animację pt. „The Wish” zrobioną ze statycznych rysunków. Jak wcześniej pisaliśmy otrzyma on od nas wszystkie książki z Fabrycznej Zony (poza najnowszym „Łowcą z Lasu”), wersję cyfrową gry Metro: Redux, „Dzielnicę Obiecaną” Pawła Majki oraz pudełkową wersję Survarium.
Jego animację możecie obejrzeć powyżej.

Drugie miejsce zajął Jan Mruczyk, który napisał zdecydowanie najlepsze opowiadanie.

Kliknij tutaj, by je przeczytać:

Trzecie miejsce to również opowiadanie – autorstwa Huberta Hołody.

Kliknij tutaj, by je przeczytać:

Gratulujemy zwycięzcom – skontaktujemy się z wami wkrótce. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Parę niezwycięskich prac opublikujemy na naszym Facebooku, więc obserwujcie.

"Spełniacz Życzeń" - wyniki5.051

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

5 odpowiedzi do “Spełniacz Życzeń” – wyniki


utak3r
04.12.2014, 0:33

Poza konkursem, ze swojej prywatnej strony, chciałbym również pogratulować Maciejowi Przygórzewskiemu za jego świetne opowiadanie w stylu twardej s-f :)

TomPierwszy
04.12.2014, 7:58

Propsy za zwycięską animację :) Kawał dobrej roboty :)

Wiewi0r
04.12.2014, 17:36

U3 – można gdzieś przeczytać? ;)

Szpila dla Huberta Hołody: “Bezładna fryzura zdawała się jakby poddawać elektrolizie.”
Szyndleryzm, to raz. Dwa, rozumiem, że wg. opisu: włosy mu się roztworzyły w powietrzu? :P

Realkriss
05.12.2014, 18:08

Te, Wiewiór, a co to za neologizm “rozstworzyły”?

Realkriss
05.12.2014, 18:09

*roztworzyły


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • spamich « 4 stycznia 2021, 14:09
    Może być! Dobry teaser. P.s. Czemu nie działa przycisk Kontakt? :) Jak mogę się skontaktować z właścicielami...
  • Junx « 30 grudnia 2020, 22:56
    Mieli coś dać przed końcem roku to dali xD
  • jedrek777 « 30 grudnia 2020, 19:15
    Jak co roku: nawzajem ;)
  • szacek23 « 6 grudnia 2020, 11:09
    Na stronie stalkerteam.pl nie mogę sie zalogować żeby pobrać.
  • szacek23 « 6 grudnia 2020, 11:08
    gdzie ściągnę spolszczenie
  • Cryzone - Sector 23
    W oczekiwaniu na drugiego S.T.A.L.K.E.R.'a można albo czekać, albo można zrobić coś konstruktywnego....
  • Patch 1.6.02 PL
    Długo czekać nie musieliśmy, by Cenega udostępniła nam drugiego patcha do polskiej wersji Zewu Prype...