21
maj
Przejdź do komentarzy

Data premiery pakietu Metro: Redux

Metro: Redux czyli obie gry serii Metro na konsole next-gen

Jeszcze nie tak dawno po Internecie krążyła tajemnicza okładka z napisem Metro:Redux. W końcu przedstawiciele wydawcy serii z firmy Deep Silver ujawnili, że jest to zupełnie nowe wydanie pierwszych dwóch gier serii MetroMetro 2033 i Metro: Last Light – na konsole nowej generacji. To ma być jeden duży pakiet gier z poprawioną grafiką, z wszystkimi wydanymi dodatkami i DLC na konsole XboxOne, PlayStation4 oraz …na PC. Jak podaje hiszpański Amazon pakiet ma wyjść 28 sierpnia bieżącego roku.

Ponadto oprócz gier w pakiecie znajdą się także ścieżki dźwiękowe z obu produkcji, artbooki i inne smaczki o których marzy każdy fan serii Metro. Na razie nie ujawniono zbyt wiele ale tuż przed targami E3 2014 – które mają odbyć się w czerwcu – twórcy obiecują ujawnić więcej szczegółów. Tymczasem ogłosili, że otwierają kolejne studio 4A Games na Malcie.

Data premiery pakietu Metro: Redux5.054

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

6 odpowiedzi do Data premiery pakietu Metro: Redux


xKoweKx
21.05.2014, 14:57

Na to czekałem. :D Brakuje mi tylko pre-ordera do pełni szczęścia.

Glaeken
21.05.2014, 16:02

Dla mnie to już drugi powód by kupić PS4.

Handlarz
21.05.2014, 19:02

…oraz na PC – ciekawe jak to się ma do ludzi już posiadających 2033 i Last Light ?

Leo05021
21.05.2014, 22:51

Szkoda, że w Metro 2033 nie poprawią od razu AI

xKoweKx
21.05.2014, 23:09

Handlarz, ale co? Na PC raczej na 99% nie będzie żadnych ulepszeń, bo po co? :)

Roco2k
23.05.2014, 11:11

A oprócz tego ile osób posiada PC żeby płynnie dało się grać w grę z grafiką podobno z konsol nowej generacji?


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • KarwaPL « 8 października 2021, 20:01
    Dawać mi tu zaraz tego Stalkera!
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.
  • Zew Prypeci w CD-Action
    W najnowszym numerze CD-Action 12/2009 pojawiła się recenzja Zewu Prypeci. Recenzja zawiera 4 strony...