7
kwi
Przejdź do komentarzy

Przedpremierowy pokaz gry The Seed

Nowy projekt twórców moda S.T.A.L.K.E.R.: MISERY


Mamy przyjemność przedstawić kolejnych gości na imprezie ZAPARKUJ W ZONIE: DEKADA STALKERÓW – będą nimi współtwórcy modyfikacji S.T.A.L.K.E.R.: MISERY. W 2013 roku ekipa założyła niezależne studio o nazwie Misery Development LTD. by rozpocząć pracę nad swoim własnym projektem o nazwie The Seed, który zostanie przedstawiony na evencie przez Krzysztofa Trikstera Śledzińskiego oraz Marcina trojanucha Trojanowskiego. Jest to gra fabularna osadzona w post-apokaliptycznych klimatach akcja której toczy się na terenie Europy Wschodniej. Pierwszy akt tego tytułu powinien pojawić się w październiku 2014 roku na platformach PC, Mac, Linux i iPad 2… a w przyszłości być może także na Androidzie. Oprócz samego pokazu, twórcy odpowiedzą również na pytania publiczności oraz opowiedzą o swoim nowym projekcie.

Jeżeli podobała Wam się modyfikacja MISERY i chcecie aby gra The Seed ujrzała światło dzienne, bardzo prosimy o wsparcie projektu tutaj.

Dodatkowo jeżeli zbierze się odpowiednia ilość chętnych, będzie możliwość zakupienia koszulek z motywami moda MISERY. Warunkiem jest deklaracja chętnych osób w tym temacie na forum. Do wyboru są 4 wzory, a szacunkowa cena koszulki to ok. 50 złotych.

Przedpremierowy pokaz gry The Seed5.052

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

7 odpowiedzi do Przedpremierowy pokaz gry The Seed


Soviet
08.04.2014, 7:29

Za reklamę się płaci.

STA1KERpl
08.04.2014, 17:33

Ja siem dobrze zorientował, że to będzie jakieś point and click?

xKoweKx
08.04.2014, 17:37

@STA1KERpl, tak.

kAm4ch
11.04.2014, 13:51

Linux to chyba PC.

Papa Evil Empire
18.04.2014, 13:33

hmm, w takim razie zapowiada się jak w filmie Kowka, na pojednanie

sirjacor
23.04.2014, 20:21

Hejo, czy ktoś grał w mod Misery? Dobry ? Warto? Zaznaczam, że przeszedłem tylko oryginalne stalkery i zastanawiam się w jaki mod zagrać. Co polecacie? Nie chodzi mi tylko o poprawę tekstur, ale może są dobre mody z nową fabułą, miejscówkami?
Z góry dzięki za odpowiedź z wyjaśnieniem.

leniwiec
29.04.2014, 17:27

Jak point and click to raczej nie pogram


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • AoAkinari « 27 czerwca 2020, 10:35
    U mnie z kolei gra jest nie grywalna przez celnosc jaką mają boty. Przesada kompletna i nie idzie tego...
  • Tajgerpl « 26 czerwca 2020, 20:47
    Witam wywala mnie do pulpitu przy tej treningowej misji mianowicie jak muszę dedektorem znaleśc artefakt...
  • fabestTOPedalke « 15 kwietnia 2020, 21:55
    nic
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:34
    @up Od takich rzeczy jest forum kolego
  • rabit500 « 11 kwietnia 2020, 20:44
    Witam Czy ktoś z użytkowników wyjaśni mi jak zainstalować krok po kroku spolszczenie.