Po więcej szczegółów na temat tego projektu zapraszamy tutaj lub do działu Artykuły.
5 odpowiedzi do Plany dotyczące projektu Russia.2028

Według mnie nie ma dobrego post-apo bez 3 rzeczy : Anomalii, mutantów i zombie. Gdyby Russia.2028 miał wyglądać jak STALKER ale na silniku CryEngine3, to byłbym pierwszy w kolejce do sklepu :D
Serio chcecie same klony STALKERa? Ja z chęcią zobaczę wizję post-apokalipsy ludzi ze wschodu bez tych wszystkich anomalii i mutantów.
Kowek dobrze prawi, ile można o tym samym? Stalker otworzył drogę do post apo w stylu rosyjskim ale proszę, nie róbmy 9000 kopii stalkera.
To prawda. Od siebie dodam, ze pisalismy, piszemy i pisac bedziemy zarowno o podobnych projektach ze wschodu jak i starej dobrej serii S.T.A.L.K.E.R.. Zapewniam, ze w tym temacie jeszcze jest sporo do opowiedzenia ;)
Jestem fanem Stalkera zresztą jak my wszyscy ale post apokaliptyka bez jakiegoś rodzaju katastrof ekologicznych (mowie tu np. o anomaliach i emisjach) nie miała by sensu bo byłby to zwykły szuter. Ciesze się ze ludzie starają się tworzyć nowe gry w stylu STALKER(nawet nie STALKER tylko post apokaliptyka przyzwyczaiłem się porostu ze kojarzę stalkera z tym tematem) ale no cóż jeżeli chcą żeby wypaliło musza znaleźć coś nowego czego nie było nigdzie. Bo jak narzazie seria STALKER jest bezprecedensowym królem tego gatunku koniec. Za dużo razy słowo stalker

- Powrót po 20 latach
autor: KoweK » 2026-06-13, 09:06 - [STALKER Complete 2009]
autor: KoweK » 2026-06-11, 20:06 - [Oblivion Lost Remake]
autor: atikabubu » 2026-05-21, 19:05 - Iskierka
autor: Jakub Brodnica » 2026-05-13, 21:05 - Muzyka - czytaj pierwszy post!
autor: ThaiWarrior » 2026-05-4, 12:05
- Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...] - ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...] - Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
- S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha « Pozostałe pliki
77579 pobrań - Patch 1.6.02 « Zew Prypeci
57538 pobrań - Zew Monolitu: Ukryte Ścieżki « Cień Czarnobyla
29508 pobrań - Patch 1.0005 « Cień Czarnobyla
23121 pobrań - Patch 1.5.10 « Czyste Niebo
20588 pobrań

Sąsiedzi już grają!
Grą nie tylko mogą cieszyć się mieszkańcy Rosji, bardzo niedługo odbędzie się również w krajach niem...
Życzenia od ekipy stalker.pl
W imieniu całej ekipy stalker.pl chciałbym życzyć Wam radosnych, spokojnych i Wesołych Świąt Bożeg...
"Spełniacz życzeń" - konkurs [UPDATE]
JEDNĄ Z NAGRÓD MIAŁO BYĆ ZAPROSZENIE DO SURVARIUM... MAŁA WTOPA, BO SURVARIUM BĘDZIE DOSTĘPNE DL...





No, grubo… Fajna anomalia przy elektrowni, miasto (Limańsk?) pełne mgły a jego klimat nieco jakby...
Nie ma płodzików. Typowe nibembeństwo GSC.
Coraz trudniej o te obrazki świąteczne w tematyce Stalkera.
Przepiękny obrazek. Nibypies w świątecznych porteczkach i serce Czarnobyla jako gwiazdka na choinkę mnie...
W końcu po tylu latach przeczytać ten wpis – świetne uczucie :)