23
mar
Przejdź do komentarzy

Plany dotyczące projektu Russia.2028

Pierwszy concept-art łączący fabuły gier Contract Wars i Russia.2028

Coraz więcej informacji pojawia się na temat projektu Russia.2028 o którym pisaliśmy w ubiegłym roku. Ostatnio twórcy gry potwierdzili, że stworzona również przez nich gra przeglądarkowa Contract Wars, będzie wprowadzeniem do świata gry Russia.2028. Ponadto, są plany wydania tego tytułu na konsole nowej generacji oraz sprzedaży za pośrednictwem Steam. A jeszcze w tym roku, rzekomo ma zostać wydana książka osadzona w świecie gry.

Po więcej szczegółów na temat tego projektu zapraszamy tutaj lub do działu Artykuły.

Plany dotyczące projektu Russia.20285.051

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

5 odpowiedzi do Plany dotyczące projektu Russia.2028


Biomatik64
28.03.2014, 21:02

Według mnie nie ma dobrego post-apo bez 3 rzeczy : Anomalii, mutantów i zombie. Gdyby Russia.2028 miał wyglądać jak STALKER ale na silniku CryEngine3, to byłbym pierwszy w kolejce do sklepu :D

xKoweKx
29.03.2014, 18:00

Serio chcecie same klony STALKERa? Ja z chęcią zobaczę wizję post-apokalipsy ludzi ze wschodu bez tych wszystkich anomalii i mutantów.

Alchemik
30.03.2014, 0:41

Kowek dobrze prawi, ile można o tym samym? Stalker otworzył drogę do post apo w stylu rosyjskim ale proszę, nie róbmy 9000 kopii stalkera.

Glaeken
30.03.2014, 14:01

To prawda. Od siebie dodam, ze pisalismy, piszemy i pisac bedziemy zarowno o podobnych projektach ze wschodu jak i starej dobrej serii S.T.A.L.K.E.R.. Zapewniam, ze w tym temacie jeszcze jest sporo do opowiedzenia ;)

logink12345
31.03.2014, 13:56

Jestem fanem Stalkera zresztą jak my wszyscy ale post apokaliptyka bez jakiegoś rodzaju katastrof ekologicznych (mowie tu np. o anomaliach i emisjach) nie miała by sensu bo byłby to zwykły szuter. Ciesze się ze ludzie starają się tworzyć nowe gry w stylu STALKER(nawet nie STALKER tylko post apokaliptyka przyzwyczaiłem się porostu ze kojarzę stalkera z tym tematem) ale no cóż jeżeli chcą żeby wypaliło musza znaleźć coś nowego czego nie było nigdzie. Bo jak narzazie seria STALKER jest bezprecedensowym królem tego gatunku koniec. Za dużo razy słowo stalker


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • mayer99 « 24 stycznia 2019, 19:34
    https://www.youtube. com/watch?v=B0nPID4V qLE
  • Tormentor « 18 stycznia 2019, 20:30
    To Fallout czy Metro?
  • caleb59 « 16 stycznia 2019, 21:24
    O to bym się nie martwił – na pewno będzie co eksplorować.
  • Rizun « 16 stycznia 2019, 21:15
    Gra wygląda obłędnie, ale niestety nasuwa mi się jedna myśl po obejrzeniu tego filmiku… Mało tego Metra...
  • kuadziw « 11 stycznia 2019, 19:10
    Trzeba będzie tak wycyrklować, żeby w 2.0.2.1. wymienić komputer na nowy. Miejmy nadzieję, że tym razem nie...
  • Premiera Halif-Life 2
    Stało się, nadeszła premiera Halif-Life 2. Nie trzeba chyba nikomu wspominać o tym, że jest to najwi...
Zgarnij darmowe kryptowaluty!