Nie wiadomo jeszcze w jakiej wersji patcha otrzymamy grę, ale jest to bez znaczenia i nie będzie takiej sytuacji jak z Cieniem Czarnobyla i niesławną poprawką 1.0006, tak więc użytkownicy obawiający się o kompatybilność z jakimikolwiek modyfikacjami mogą spokojnie wybierać się do sklepu i kupować bez obaw.

23 odpowiedzi do S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w CD-Action

Pierwszy xDd
Kupiłem dzisiaj cd action oczywiscie z myslą o Zewie. Płyta spierd…na, nie da rady zainstalowac gry, na ok 5 % sie zawiesza i wyskakuje bląd crc. Ide do sklepu by wymienic, bo chyba mam takie prawo – nie chca wymienic i mowia “ze oni nie sa odpowiedzialni za to co jest w srodku, bylo zalepione folia ? bylo, wiec nas to nie interesuje.” No kurna, co teraz mam zrobic ? Druga sprawa, w akcie desperacji sciagnalem pirata gre ale mam przeciez oryginalny klucz, instaluje i wpisuje kod, chce zagrac na multi – co wychodzi, ze nie wlasciwy kod !! Co ja mam zrobic ? W sklepie mi nie chca gry wymienic plus cd-key nie dziala…
Jestem lekko zaniepokojony wypowiedzią powyźej bo zamierzam kupić CD-A dzisiaj wieczorem … No Cóź zobaczymy jak będzie :P
Tykersky nie chcę Cię denerwować ale przed instalacją i na płytce jest napisane “Redakcja nie bierze odpowiedzialności za wadliwe działanie programów i za wynikłe z tego powodu szkody”. Swoją drogą rok temu widziałem ostatni raz swojego Zew’a i jak ostatnio naszła mnie ochota pograć to okazało się, że płytka przepadła u kumpla i dziś również kupiłem ten magazyn i za chwilkę rozpocznę instalację i zdam raport jak sytuacja wygląda u mnie. :)
No a co z cd-keyem ? Wpisuje i nie działa. Ciągle ze błędny kod. Spisuje ten nadrukowany na płycie. Pomózcie… 15 zyla to nie majątek no ale głównie by pograc multi kupilem to. Ale pech i daj tu zarobic komus.
Tykersky- tu juz musisz pisać do redaktora Ghosta na forum. Jeśli Twój nie działa, to mogę dać ci swój, bo nigdy z niego nie skorzystam.
Płyty z CD-Action już takie są. Taki sam zawód przeżyłem gdy kupiłem nr z Kyne&Lynch – nie działa do tej pory, a w wysyłkę uszkodzonej płyty bawić się nie będę (dodatkowe koszty i marnowanie czasu na wysłanie tego…).
Na płytki CDA narzeka sporo osób – chyba jadę ostro po kosztach. Co to CDA to ten mod jest w jakiś sposób już zintegrowany z instalką czy trzeba go oddzielnie doinstalowywać z płyty?
Mod jest osobno do zainstalowania, od razu jako exe. Wybierasz wersję (na słabego lub mocnego PC) i można grać.
Tykersky Skopiuj setup na dysk i gotowe. Miałem tak z innymi Stalkerami z cda( ewentualnie jeszcze włącz jeden z trybów zgodności z starszym win). Płytki od nich zawsze robią taką checę u mnie.
Ja wczoraj kupiłem CDA i także mam problem z instalacją.
Potwierdzam płyta nie działa …
Ostatnio płyty z CDA są bardzo wrażliwe na jakość napędu. Jedyne wyjście to na innym komputerze przekopiować zawartość katalogu z grą na jakiegoś pendrajwa i z niego zainstalować.
U mnie wprawdzie gra instaluje się bez komunikatów o błędach, ale po uruchomieniu zachowuje się BARDZO niestabilnie. Co chwilę są krasze do pulpitu, praktycznie nie da się grać. Tak samo z modem, jak i bez.
Płyta mi działa, tak jak i sama gra. Wersja ta nie wymaga steam’a i podawania kodu
No więc, kupiłem sobie ten numer CDA, by poczytać bo głównie po to kupuje. To co tu widzę to jakieś brednie. U mnie wszystko działa poprawnie…. Możliwe iż mam farta, bo ZAWSZE jak kupiłem CDA gry mi działały. Ale najlepiej zrobić w takim przypadku obraz płyty i zainstalować, to gra będzie hulać.
Sprawdźcie czy nie ma konfliktów z programami zabezpieczającymi komputer. Skopiujcie katalog Stalker na HDD i wtedy spróbujcie zainstalować. Jeśli nadal będzie coś nie tak, to naprawcie system.
Napisz, żeby dali Cień Czarnobyla. Tej wersji mi brakuje do pełnej trylogii. Pliss
Woodja, w CDA były już wszystkie części
No nie mogę się doczekać kiedy od palę stalkera
Ja kupiłem i instalacja przebiegła szybko i bezproblemowo, może coś macie z napędem? Spróbujcie wejść w płytę i uruchomić setup.exe stalker’a, może pomoże.
Tu nie chodzi o napęd tylko o fakt że płyty są kiepskiej jakości i zdarza się że jedni mają szczęście i działa ok a innym napęd buczy jak stary silnik
ROZWIĄZANIE PROBLEMU
Naciśnij prawym przyciskiem myszy na ikonę cd action z poziomu mój komputer.
otwórz w nowym oknie > pełne > stalker > setup
milego grania Stalkerzy
SnapVGuard dzięki ;)
uggs outlet…
Great post, there is most useful information for me, thank you….


- S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny
autor: Adik » 2025-03-16, 10:03 - Ogólne wrażenia [SPOILERY]
autor: doomer77 » 2025-03-13, 17:03 - Schowek w Cementowni.
autor: stpauli » 2025-03-10, 14:03 - Dialog z Barmanem kończy się crashem
autor: doomer77 » 2025-03-4, 17:03 - Ocena gry
autor: doomer77 » 2025-03-1, 12:03
- Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...] - ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...] - Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
- S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha « Pozostałe pliki
76919 pobrań - Patch 1.6.02 « Zew Prypeci
56926 pobrań - Zew Monolitu: Ukryte Ścieżki « Cień Czarnobyla
28822 pobrań - Patch 1.0005 « Cień Czarnobyla
22589 pobrań - Patch 1.5.10 « Czyste Niebo
20044 pobrań


Studio weteranów zapowiada nową grę
Zapowiedź nowej gry twórców S.T.A.L.K.E.R. 2.
Za kulisami studia GSC Game World
Równo dwa lata temu świat obiegła niespodziewana informacja o zamrożeniu projektu S.T.A.L.K.E.R. 2. ...
Roman Khmil jako potencjalny inwestor?
W internecie pojawiły się informacje jakoby Roman Khmil, były dyrektor generalny ukraińskiego oddzia...
W końcu po tylu latach przeczytać ten wpis – świetne uczucie :)
Jest 80%, zaraz odpalam
super sprawa, tak trzymać!!11!
SUPER! Nie moge się doczekać! :D
Hell yeah!