1
mar
Przejdź do komentarzy

Premiera Metro: Last Light już 17 maja

Nowy wydawca Metro: Last Light, firma Deep Silver ogłosiła, że gra trafi do sprzedaży 17 maja, trzy dni po premierze na terenie Stanów Zjednoczonych.

Pierwotnie zakładano, że gra w wersji PC, X360 i PS3 ukaże się w marcu tego roku, lecz zawirowania wokół bankructwa THQ spowodowały, że zmieniono założenia.

Więcej o ostatnich zmianach wydawcy i losie serii Metro: Last Light można przeczytać tutaj.

informacje o wpisie:

Soviet
autor:
Soviet

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

9 odpowiedzi do Premiera Metro: Last Light już 17 maja


Kaach
01.03.2013, 14:10

Czekam !!!
Kupię na X360

Soviet
01.03.2013, 14:24

Najciekawsze jest to, że w związku z problemami THQ nie wiadomo jeszcze kto to wyda w Polsce, jeśli w ogóle.

NaznaczonyPL
01.03.2013, 15:23

No fajnieee xD. 12 maja mam urodziny więc….. ^^ Metro może być fajnym prezencikiem ;D

Kaach
01.03.2013, 16:08

^^Hehe a ja urodziny mam 19 maja

xKoweKx
01.03.2013, 23:40

@Soviecik, w takim razie co z tymi co zamówili pre-ordery na muve? :D

Soviet
02.03.2013, 11:17

Penis ich wie. Cenega: “Jeszcze nic nie wiem konkretnego niestety.”

lukebuka
03.03.2013, 15:37

THQ już zbankrutowało, więc jeśli już, to jakiś inny wydawca.

Sihayan
03.03.2013, 19:48

Poczekamy, pogramy, posmatriemy :)

djmaiki
18.03.2013, 9:29

Z tego co czytałem to wydawcą jest znowu THQ.

Tu macie link ze sklepem gdzie można już kupić:
http://sklep.muve.pl/pc/strzelaniny/metro-last-light-edycja-limitowana-pc-pl/6561


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 26 marca 2021, 19:03
    Dzięki, zaktualizowane.
  • mbwrobel « 26 marca 2021, 16:51
    Pierwszy raz widzę niepubliczne Developer Diary. Tu jest film publiczny: https://www.youtu...