30
sie
Przejdź do komentarzy

STALKER RPG – gra z Finlandii

okładka podręcznika

Niezależne fińskie studio Burger Games, wydało na świat podręcznik RPG o nazwie Stalker – The SciFi Roleplaying Game. Wbrew pozorom, nie jest to gra oparta o serię gier komputerowych S.T.A.L.K.E.R. lecz o świat znany z książki Piknik na skraju drogi braci Strugackich, na motywach której studio GSC stworzyło własne uniwersum. Podręcznik został opracowany za zgodą oraz na licencji wydanej przez jednego ze współautorów pierwowzoru – Borysa Strugackiego. Zasady gry w języku angielskim są dostępne w dwóch wersjach: jako e-book lub klasyczny podręcznik papierowy.

Oficjalny kanał na portalu społecznościowym Facebook: STALKER RPG.

STALKER RPG - gra z Finlandii5.053

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

5 odpowiedzi do STALKER RPG – gra z Finlandii


Wisienka Boski
31.08.2012, 9:16

Książka jest niesamowicie wciągająca, nie ma co. A o tej grze nie będę się wypowiadał, póki nie zagram:) będzie to moja pierwsza podręcznikowa gra RPG;D.

szczypiorofix
31.08.2012, 10:44

Nie chcę się czepiać ale tytuł niusa trochę wprowadza w błąd. S.T.A.L.K.E.R. to nie to samo co Stalker. Skoro podręcznik nie ma za wiele wspólnego z grą S.T.A.L.K.E.R. a z Piknikiem więc tytuł powinien brzmieć: “Stalker RPG – gra z Finlandii”

Pijawol
02.09.2012, 18:44

Fajna nazwa studia: Burger Games :)

Strelok_90
04.09.2012, 19:57

Nie czytałem książki, ale bardzo chciałbym :)

polskistalker
11.07.2013, 12:28

Kupował ktoś już z tego sklepu? Czy to sprawdzone źródło?


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • AoAkinari « 27 czerwca 2020, 10:35
    U mnie z kolei gra jest nie grywalna przez celnosc jaką mają boty. Przesada kompletna i nie idzie tego...
  • Tajgerpl « 26 czerwca 2020, 20:47
    Witam wywala mnie do pulpitu przy tej treningowej misji mianowicie jak muszę dedektorem znaleśc artefakt...
  • fabestTOPedalke « 15 kwietnia 2020, 21:55
    nic
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:34
    @up Od takich rzeczy jest forum kolego
  • rabit500 « 11 kwietnia 2020, 20:44
    Witam Czy ktoś z użytkowników wyjaśni mi jak zainstalować krok po kroku spolszczenie.
  • Kalendarz 01/2011
    Prawosławni mają teraz święta, dlatego prawdopodobnie to opóźnienie...