23
sie
Przejdź do komentarzy

Gameplay z Metro: Last Light

Serwis Machinima opublikował ciekawy fragment rozgrywki pochodzący z drugiej części serii Metro. Ponad 13-minutowy filmik rozpoczyna się krótką prezentacją fabuły, okraszoną rzutem oka na zrujnowaną Moskwę. Następnie przechodzimy do dania głównego – widzimy Artjema, który wraz z towarzyszem poszukuje tajemniczego więźnia, który rzekomo ma być kluczem do zawarcia pokoju w opętanych wojną podziemiach.

Spore wrażenie robi dynamiczne oświetlenie i dźwięki rozchodzące się w zamkniętej przestrzeni metra. Choć z drugiej strony – przeciwnicy nie są jakoś szczególnie zainteresowani czynionymi przez gracza hałasami. Po krótkim wstępie, kiedy to prowadzący postać stara się zaatakować wrogów z ukrycie, przechodzimy do fragmentu z minigunem, gdzie obserwować nieco dynamicznie niszczonego otoczenia. Dalej nie zabraknie także dynamicznego pościgu z wykorzystaniem wagoników metra i potyczki z ciekawie wyglądającymi mutantami.

Gameplay z Metro: Last Light4.054

informacje o wpisie:

Soviet
autor:
Soviet

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

10 odpowiedzi do Gameplay z Metro: Last Light


Krzysu_Pl
23.08.2011, 20:46

[...]przechodzimy do fragmentU z minigunem[...],
Weś popraw, bo przynosisz wstyd naszej kochanej RP…

Duz
23.08.2011, 20:58

popieram :)
w ogóle sporo literówek tym razem :/
i to “z drugiej strony patrząc… ” to kto tu patrzy? przeciwnicy ;)

Soviet
23.08.2011, 22:58

Nie wiem o co wam chodzi :E.

StalkerCiastek
24.08.2011, 0:06

Widzieliście? On wykręcił żarówkę. Gołą ręką. Wiedzie jak to się cholerstwo nagrzewa? Ja kiedyś na próbę dotknełem (podkreśla mi ujstwo) mojej biurkowej żarówki to się poparzyłem :< . Nie da się trzymać dłoni na żarówce dłużej niż 2s.

Krzysu_Pl
24.08.2011, 2:08

Rękawiczki nosi…

plunio7
24.08.2011, 10:53

Chłopak nazywał się Artem, nie Artjem :)

Michu
24.08.2011, 15:11

Oj Last Night chyba jeszcze milej się będzie przechodzić. Choć znów przeraża mnie walka z potworkami i brak amunicji :D Ale tak to jest jak się nieuważnie gra (czyt. ja tak grałem).

SatarPL
11.09.2011, 14:03

W Metro 2033 nie grałem ale czytałem książkę, ale może zagram,jak mi się spodoba to i będę czekał i na Metro Last Night.

Kamil2903
13.09.2011, 22:36

grałem w metro 2033 owszem liniowe, ale jednak gra jest w miarę fajnie zrobiona, osobiście brakowało tej swobody jaka jest w stalkerze… A metro Last Night też kupię, z tego względu, że mało jest gier w klimacie “po samozagładzie” ludzkości;)

Phigix
04.10.2011, 16:40

Czy ta gra ma dwie nazwy? Raz jest Last Light a raz Last Night :D


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • KarwaPL « 8 października 2021, 20:01
    Dawać mi tu zaraz tego Stalkera!
  • caleb59 « 11 sierpnia 2021, 12:50
    Trochę przesadzasz. Film na pewno nie jest odpowiedzią na serial od HBO i trzeba sobie z tego zdawać...
  • Crew « 25 lipca 2021, 10:34
    Obejrzałem i żałuję. Lipa totalna pokazująca elektrownie na drugim planie i nic nie wnoszący. Bohaterem jest...
  • KOSHI « 7 lipca 2021, 18:02
    Jest fotel Calebiana w piwniczce. Git.
  • jedrek777 « 18 czerwca 2021, 0:22
    Trzeba by pomyśleć o upgradzie komputera, bo jeśli wierzyć deweloperom gra pójdzie mi ledwo na minimalnych.
  • Promocje S.T.A.L.K.E.R.'a
    Soczysta obniżka ceny Czystego Nieba w serwisie gram.pl. Wersję premierową kupić można tam za 24,99 ...