23
sie
Przejdź do komentarzy

Gameplay z Metro: Last Light

Serwis Machinima opublikował ciekawy fragment rozgrywki pochodzący z drugiej części serii Metro. Ponad 13-minutowy filmik rozpoczyna się krótką prezentacją fabuły, okraszoną rzutem oka na zrujnowaną Moskwę. Następnie przechodzimy do dania głównego – widzimy Artjema, który wraz z towarzyszem poszukuje tajemniczego więźnia, który rzekomo ma być kluczem do zawarcia pokoju w opętanych wojną podziemiach.

Spore wrażenie robi dynamiczne oświetlenie i dźwięki rozchodzące się w zamkniętej przestrzeni metra. Choć z drugiej strony – przeciwnicy nie są jakoś szczególnie zainteresowani czynionymi przez gracza hałasami. Po krótkim wstępie, kiedy to prowadzący postać stara się zaatakować wrogów z ukrycie, przechodzimy do fragmentu z minigunem, gdzie obserwować nieco dynamicznie niszczonego otoczenia. Dalej nie zabraknie także dynamicznego pościgu z wykorzystaniem wagoników metra i potyczki z ciekawie wyglądającymi mutantami.

Gameplay z Metro: Last Light4.054

informacje o wpisie:

Soviet
autor:
Soviet

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

10 odpowiedzi do Gameplay z Metro: Last Light


Krzysu_Pl
23.08.2011, 20:46

[...]przechodzimy do fragmentU z minigunem[...],
Weś popraw, bo przynosisz wstyd naszej kochanej RP…

Duz
23.08.2011, 20:58

popieram :)
w ogóle sporo literówek tym razem :/
i to “z drugiej strony patrząc… ” to kto tu patrzy? przeciwnicy ;)

Soviet
23.08.2011, 22:58

Nie wiem o co wam chodzi :E.

StalkerCiastek
24.08.2011, 0:06

Widzieliście? On wykręcił żarówkę. Gołą ręką. Wiedzie jak to się cholerstwo nagrzewa? Ja kiedyś na próbę dotknełem (podkreśla mi ujstwo) mojej biurkowej żarówki to się poparzyłem :< . Nie da się trzymać dłoni na żarówce dłużej niż 2s.

Krzysu_Pl
24.08.2011, 2:08

Rękawiczki nosi…

plunio7
24.08.2011, 10:53

Chłopak nazywał się Artem, nie Artjem :)

Michu
24.08.2011, 15:11

Oj Last Night chyba jeszcze milej się będzie przechodzić. Choć znów przeraża mnie walka z potworkami i brak amunicji :D Ale tak to jest jak się nieuważnie gra (czyt. ja tak grałem).

SatarPL
11.09.2011, 14:03

W Metro 2033 nie grałem ale czytałem książkę, ale może zagram,jak mi się spodoba to i będę czekał i na Metro Last Night.

Kamil2903
13.09.2011, 22:36

grałem w metro 2033 owszem liniowe, ale jednak gra jest w miarę fajnie zrobiona, osobiście brakowało tej swobody jaka jest w stalkerze… A metro Last Night też kupię, z tego względu, że mało jest gier w klimacie “po samozagładzie” ludzkości;)

Phigix
04.10.2011, 16:40

Czy ta gra ma dwie nazwy? Raz jest Last Light a raz Last Night :D


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Michu « 3 sierpnia 2018, 15:17
    Wrzucam komentarz żeby mieć udział w tym przełomowym newsie
  • mikew_86 « 13 czerwca 2018, 13:47
    Świetna wiadomość :D
  • caleb59 « 12 czerwca 2018, 21:04
    Grę uruchamiamy ze skrótu na pulpicie jaki tworzy się po jej instalacji (uruchamiamy jako administrator)....
  • Kaach « 29 maja 2018, 14:00
    fajnie
  • Handlarz « 25 maja 2018, 18:25
    Nareszcie :D
  • Będzie prequel!
    Na wczorajszej prezentacji GSC podczas targów E3, poinformowało o ...
  • Nowe działy - UPDATE
    W ciągu tego czasu odkąd powstało nowe Stalker.pl uzupełniliśmy już wiele działów. Praktycznie dział...