16
kwi
Przejdź do komentarzy

Kalendarz 04/2010

Jak co miesiąc (tym razem trochę spóźniony) prezentujemy nowy kalendarz oczywiście w dwóch wersjach – widescreen i standard. Niestety na chwilę obecną nie ma polskiej wersji kalendarza. Kod, który możemy ujrzeć na kalendarzu to C++, jak pisze Don Reba na oficjalnym forum gry. Być może to taka mała “zapowiedź” nowego S.T.A.L.K.E.R.’a… Pozostaje nam tylko czekać na majowy kalendarz.

AKTUALIZACJA: Dzięki lukass’owi możemy cieszyć się polską wersją kalendarza, która znajduje się poniżej – wielkie dzięki dla niego! Don Reba na forum GSC powiedział, iż “Atem nie ma czasu na zrobienie pozostałych wersji językowych”.

Kalendarz 04/20105.052

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

9 odpowiedzi do Kalendarz 04/2010


Elvis Scatter
16.04.2010, 15:20

O

BJ Blazkowicz
16.04.2010, 22:04

ciekawe czy GSC ma więcej nowego stalkera niż to co jest na kalendarzu :P

xKoweKx
16.04.2010, 22:09

Tak btw. nie będzie chyba polskiej wersji kalendarza, bo na forum GSC po prostu olali moje pytania w związku z tą wersją. :| Zawsze wydawali multi-language, a teraz tylko angielska i rosyjska… ech.

Dalej
19.04.2010, 21:52

Czekałem z utęskieniem, ale to, błe…

Michu
20.04.2010, 16:39

Widzę że pod kodem mamy screen ze S.T.A.L.K.E.R. 2

Elvis Scatter
20.04.2010, 19:04

Nie wiadomo na 100%, ale być może.

xKoweKx
20.04.2010, 19:11

A właśnie, że nie. ;] Toć to z CoP’a jak piszą na ruskim forum. :D

Michu
21.04.2010, 21:42

a to niech spadają :D


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • ponio11 « 5 czerwca 2019, 22:57
    Polecam :) obejrzalem wszyskie 5 odcinkow i zlego slowa powiedziec nie moge ;) mega serial zresztą ocena na...
  • czog « 22 maja 2019, 15:58
    obejrzałem 3 odcinki moim skromnym zdaniem kota uważam to za cudo genialne odwzorowanie epoki charakterystyczne...
  • DarkMouse01 « 23 kwietnia 2019, 14:53
    No!, to otwiera pewne ciekawe możliwości… :)
  • mayer99 « 24 stycznia 2019, 19:34
    https://www.youtube. com/watch?v=B0nPID4V qLE
  • Tormentor « 18 stycznia 2019, 20:30
    To Fallout czy Metro?
Zgarnij darmowe kryptowaluty!