16
kwi
Przejdź do komentarzy

Kalendarz 04/2010

Jak co miesiąc (tym razem trochę spóźniony) prezentujemy nowy kalendarz oczywiście w dwóch wersjach – widescreen i standard. Niestety na chwilę obecną nie ma polskiej wersji kalendarza. Kod, który możemy ujrzeć na kalendarzu to C++, jak pisze Don Reba na oficjalnym forum gry. Być może to taka mała “zapowiedź” nowego S.T.A.L.K.E.R.’a… Pozostaje nam tylko czekać na majowy kalendarz.

AKTUALIZACJA: Dzięki lukass’owi możemy cieszyć się polską wersją kalendarza, która znajduje się poniżej – wielkie dzięki dla niego! Don Reba na forum GSC powiedział, iż “Atem nie ma czasu na zrobienie pozostałych wersji językowych”.

Kalendarz 04/20105.052

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

9 odpowiedzi do Kalendarz 04/2010


Elvis Scatter
16.04.2010, 15:20

O

BJ Blazkowicz
16.04.2010, 22:04

ciekawe czy GSC ma więcej nowego stalkera niż to co jest na kalendarzu :P

xKoweKx
16.04.2010, 22:09

Tak btw. nie będzie chyba polskiej wersji kalendarza, bo na forum GSC po prostu olali moje pytania w związku z tą wersją. :| Zawsze wydawali multi-language, a teraz tylko angielska i rosyjska… ech.

Dalej
19.04.2010, 21:52

Czekałem z utęskieniem, ale to, błe…

Michu
20.04.2010, 16:39

Widzę że pod kodem mamy screen ze S.T.A.L.K.E.R. 2

Elvis Scatter
20.04.2010, 19:04

Nie wiadomo na 100%, ale być może.

xKoweKx
20.04.2010, 19:11

A właśnie, że nie. ;] Toć to z CoP’a jak piszą na ruskim forum. :D

Michu
21.04.2010, 21:42

a to niech spadają :D


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • fabestTOPedalke « 15 kwietnia 2020, 21:55
    nic
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:35
    co jest kurwa
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:34
    @up Od takich rzeczy jest forum kolego
  • rabit500 « 11 kwietnia 2020, 20:44
    Witam Czy ktoś z użytkowników wyjaśni mi jak zainstalować krok po kroku spolszczenie.
  • SKORpion_0505 « 25 marca 2020, 22:20
    Ciekawie się zapowiada, czekać tylko na kolejne screeny :)
  • Zone-17: Way in the Fog
    Od kilku lat na wschodzie powstaje gra komputerowa pod tytułem Zone-17: Way in the Fog. Pracuje nad ...
  • Solucja do Zewu Prypeci
    Były szczegółowe mapy, teraz czas na coś innego - solucję, którą wraz z djcycem przygotowaliśmy dla ...